Již několik měsíců se spekulovalo o vztahu rappera Patrika Rytmuse Vrbovského (41) a mladé nadějné moderátorky Jasminy Alagič, která se proslavila hlavně díky SuperStar 2018. Oba dva dlouho mlžili a tvrdili, že jde pouze o kamarádský vztah, to ale před pár dny Rytmus vyvrátil a na svém instagramovém profilu ukázal, jak moc Jasminu miluje.

Nejdříve zveřejnil společnou snídani, poté následovaly polibky a nakonec dokonce ukázal, jak kouká na SuperStar a vzkazuje Jasmině, aby se už vrátila domů, kde ji čekal. Jasmina po živém přenosu dokonce dostala obrovský box plný rudých růží, to je romantika, co?

Dara Rolins (45) se jen nedávno vyjádřila na adresu Jasminy: „Slečnu jsem potkala na společenské akci, kterou moderovala. Sympatické, normální děvče. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní taky zamilovala, takže se Patrikovi vůbec nedivím, že ji registruje,“ řekla pro blesk.cz

Odpověď ale na sebe nenechala dlouho čekat, poté, co Jasmina a Rytmus oficiálně tvoří nový pár Česko-slovenského šoubyznysu, Jasmina prozradila, zdali ji Patrik podpoří na velkém finále soutěže SuperStar. Odpověděla pouze, že pokud se jemu nebo jí bude chtít, tak ano.

Víc se ale rozmluvila poté, co se doslechla, že jí Dara věnovala lichotivá slova: „Velmi mě těší, co řekla Dara. Dara je typ ženy, kterou obdivuje nejenom mnoho mužů, ale i já a spousta žen. O to víc si jejích slov vážím a vůbec se Patrikovi nedivím, že s ní byl. Máme podobný názor,“ řekla moderátorka pro portál blesk.cz