Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První slova o synovi Ewy Farne: Dojemný vzkaz pro malého Artuše

Zdroj: Instagram, profimedia.cz
+ Dalších 39 fotografií
láska
Po těchto slovech bude pyšná nejen maminka Ewa Farna (25), ale i její manžel Martin Chobot (29). Pro eXtra.cz se vůbec poprvé vyjádřil objevitel nadané zpěvačky Lešek Wronka (58) a jeho slova jsou velmi dojemná. Uznávaný hledač talentů má totiž o malém Artušovi zcela jasno!

Lešek Wronka byl tím, kdo uvedl před dávnými lety Ewu Farnou na hudební trh. A roky bylo vidět, že oba své práci rozumí - šlo o spojení, které se vidí málokdy, a přineslo vytoužené ovoce. Jejich spolupráce nakonec skončila a Ewa se vydala jiným směrem. Dnes je z ní krásná maminka, jež svému manželovi před pár týdny přivedla na svět syna Artuše.

Ewa s Leškem i po jejich konci spolupráce zůstali přátelé. "Jméno Artur se mi vždy líbilo! Dokonce se tak měl jmenovat můj nejstarší syn! Takže správná volba pro příští hvězdu česko-polské, snad i světové hudební scény. Ale hlavně, ať je zdravý, chytrý, nadaný a především šťastný v tom čím dál náročnějším a bezohledném světě," řekl eXtra.cz Lešek Wronka. Jde o slova, která rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

Zpěvačka se zatím věnuje svému synovi doma, ale chce už brzy znovu vystupovat. Zda její bujaré koncertní aktivity nepřekazí fakt, že se musí šetřit a hojit, je otázkou. Snad bude brzy se vším srovnaná a hned, jak si zvykne na roli matky, vrátí se na pódia, jak slíbila. Rozhodně má svému synovi co předávat. Fanoušci se na novopečenou maminku těší už teď.

Související články

Další články