Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První slova o svatbě Romana Vojtka: Tajné jsme to chtěli, aby se vše povedlo

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
manželství
Oblíbený muzikálový herec Roman Vojtek (47) se podruhé oženil... O víkendu v sobotu během tajného obřadu si vzal za manželku partnerku a muzikálovou kolegyni Petru Vraspírovou (32), která si vzala manželovo příjmení. Redakci eXtra.cz Vojtek svěřil, že šlo o jeden z nejkrásnějších dnů v jeho životě, a prozradil, proč se svatba konala v tajnosti.

Zásnuby manželů proběhly letos v lednu, ale na pořekadlo Do roka a do dne nečekali. Roman Vojtek a Petra Vraspírová Vojtková si svůj slib dali 13. července na zámku Napajedla.

"Byl to jeden z nejhezčích dnů v mém životě. Manželství je krásný závazek a nám se v den svatby vše povedlo. I když bylo ošklivé počasí, nakonec se mraky roztrhaly a bylo to hrozně fajn. Chtěli jsme tajnou svatbu a to se nám taky povedlo. Proto jsem poprosili všechny blízké, aby si to nechali pro sebe a my jsme to krásné s nimi prožili. Teď s manželkou a dětmi jedeme za Prahu od všeho si odpočinout. Jsme šťastní, že se nám vše povedlo, jak jsme si přáli," řekl redaktorovi eXtra.cz Roman a z jeho hlasu bylo znát, že je skutečně šťastný...

A proč svatba byla tajná? "Chtěli jsme svatbu bez médií a měli klid. Není to nic ve zlém, ale chtěli jsme to jen pro nejbližší, a to se povedlo," vysvětlil s úsměvem Roman, který se netajil tím, že na svém Instagramu ve čtvrtek zveřejní pár detailů ze svatby.

Pro Vojtka nejde o první manželství. Sňatek s krásnou Terezou Vojtkovou, se kterou má dceru Editku a syna Benedikta, se rozpadl před čtyřmi lety.

S Petrou Vraspírovou začal randit necelý rok poté, co opustil svou rodinu. Manželé se sblížili během zkoušek muzikálu Mamma Mia!, ve kterém ztvárnil roli jejího otce. To, co mnozí brali jako milostnou avantýru, bylo povýšeno do stavu manželského.

Co jste možná nevěděli o Romanu Vojtkovi:

*Vyučil seřizovačem obráběcích strojů a po vyučení také pracoval jako soustružník. Později na brněnské JAMU vystudoval muzikálové herectví.

*V roce 2006 zvítězil v prvním ročníku televizní show StarDance.

*Letos si zahraje ve filmu Můj svět , který bude mít premiéru v listopadu.

*V roce 2009 se oženil s Terezou Janoušovou, se kterou se v roce 2016 rozvedl. Mají spolu dceru Editu (2010) a syna Benedikta (2015).

Související články

Další články