Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

První slova o SVATBĚ: Bagárová už s Muradovem bydlí, o veselce MAJÍ JASNO!

+ Dalších 27 fotografií
Bude svatba?
Snad nikdy nevypadala šťastnější! Monice Bagárové to po boku MMA zápasníka Makhmuda Muradova svědčí a platí to i naopak. Dvojice si vztah nemůže vynachválit, dokonce spolu už i bydlí. Není tak překvapením, že už přišla řeč i na svatbu!

Vypadá to, že Monika Bagárová konečně našla muže, s nímž by mohla zestárnout. Rovněž Makhmud Muradov má ve zpěvačce poklad. Ženou se tihle dva do chomoutu, anebo budou raději ještě vyčkávat?

"Všechno má svůj čas. Teď mě čekají dva zápasy a po dvou výhrách pojedeme někam na dovolenou. Rád bych na Kubu nebo do Mexika,“ zametl Muradov v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport otázku o veselce pod koberec.

Druhá možnost je tak správně, přece jen není radno cokoliv uspěchat. Muradov zároveň svěřil, že má doma od Moniky perfektní servis. „V dnešní době vyhledává každý párty a kluby. To Monika ráda vaří a stará se o mě. Upeče mi buchtu, protože mám rád sladké, a když pozvu kamarády, tak pro všechny uvaří,“ prozradil MMA zápasník.

Mohlo by vás zajímat

Další články