Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SLOVA O ROZVODU: Agáta Prachařová promluvila pro EXTRA o manželské krizi. KUBA JE PRYČ

+ Dalších 41 fotografií
JE TO NAPÍNAVÉ
Krize u manželů Prachařových nekončí. Agáta (33) bojuje za zachování vztahu, Kuba Prachař (35) ale odjel s kamarády na hory. A padají první slova o rozvodu. Bojovnice a máma Agáta dala redakci eXtra.cz první vyjádření. A věří, že manželství zachrání.

Agáta svádí největší boj svého života. Za každou cenu chce udržet manželství s Kubou Prachařem (35). Jenže ten odešel z domu. Momentálně je s kamarády na horách a mlčí.

„Je to velmi citlivé. Já jsem v práci a Kuba je na horách. Podívejte se na naše instagramové profily, to celé vystihuje, jak na to jsme. Kuba doma není, protože je na horách. Ale komunikujeme spolu,“ řekla Agáta pro eXtra.cz a dodala, že spolu komunikovat prostě musí. Na otázku, zda spolu už řeší rozvod, tak Agáta řekla: „Toto vám nepotvrdím, ani nevyvrátím.“

Agáta Prachařová (33) působila při rozhovoru smutným dojmem. Je vidět, že na Prachařovi jí velmi záleží. Nechce věřit tomu, že by jí Kuba zahýbal a nasazoval parohy na každém rohu. Jenže slovenské bulvární weby tvrdí, že při natáčení Česko Slovensko má talent si Prachař užíval s herečkou Dianou Mórovou.

Agátě dokonce došly nehezké zprávy, ve kterých se tvrdí, že na hotelovém pokoji došlo na divoký sex. „Bylo to před 2–3 roky, když Jakub byl v Bratislavě na natáčení Talentu. Spal v hotelu, kde jsem pracoval, a ráno, když na něj čekalo auto, aby ho odvezlo na vlakové nádraží, tak stále nešel. Šel jsem tedy zaklepat na jeho pokoj a říct mu, že na něj čeká auto. Slyšel jsem ženské zvuky a oba asi víme z jaké činnosti. Po chvíli přišel dolů na recepci, nastoupil do auta a odjel. O pár minut později sešla ze stejného poschodí Diana M., ale ona na hotelu pokoj na své jméno neměla, jen Jakub. A z toho vychází jen jedna věc,“ píše se ve zprávě, kterou Agáta obdržela a následně ji ukázala na Instagramu.

VZKAZ PRO AGÁTU. CO JÍ VZKAZUJE ÚDAJNÁ PRACHAŘOVA MILENKA? ČTĚTE ZDE!

NAHÉ FOTKY ÚDAJNÉ MILENKY JAKUBA PRACHAŘE NAJDETE ZDE!

NAHÉ FOTKY ÚDAJNÉ MILENKY JAKUBA PRACHAŘE NAJDETE ZDE!

Mohlo by vás zajímat

Další články