Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

První slova o rozchodu: Pepa Kůrka prozradil důvod konce lásky s Angie. Šlo o jejich syna

Josef Kůrka se vyjádřil k rozchodu s Angie.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
vyjádření

Muž roku Josef Kůrka se poprvé vyjádřil k rozchodu s Angie Mangombe. Prý za tím stály neshody ve výchově jejich syna Rafaela. A protože modela vychovávali prarodiče, tak o to víc to je Pepovi líto, jak se svěřil webu Super.cz.

Angie Mangombe a Josef Kůrka tento týden oznámili rozchod. Rozpad vztahu přišel zcela nečekaně, dvojice spolu byla totiž zasnoubená a plánovala svatbu. "Nejsme spolu. Je to opravdu čerstvé a zatím o tom nechci mluvit," vyjádřila se k situaci Angie pro eXtra.cz.


Chvíli čekali, než fanouškům sdělí pravý důvod jejich rozchodu. Nakonec jako první promluvil Pepa. Prý si nerozuměli ve výchově syna Rafaela, kterému není ještě ani jeden rok. „Chtěl jsem mu dopřát úplnou rodinu,“ svěřil se pro Super.cz Kůrka, který také nevyrůstal v úplné rodině. O to víc mu je líto, že nedokázal vztah s Angie udržet. „Budeme se střídat. Chci s ním být co nejvíc,“ dodal.

Místo otce měl dědu

Pepu Kůrku vychovávali prarodiče. Jeho otec se o něho nezajímal, a tak se mu otcem stal jeho dědeček. Ten ale před rokem zemřel, zrovna když byl Muž roku 2016 na druhé straně světa, a to v Dominikánské republice, kde bojoval o svůj život v Survivoru.

Doporučené video s Angie Mangombe a Josefem Kůrkou:


Smutnou zprávu o jeho úmrtí se dozvěděl prostřednictvím telefonátu od babičky. "Pepo, děda už není. Neměl jsi se ptát, ale je mu líp... Neřeš to a hlavně se drž. Vydrž tam co nejdýl, máš na to ještě sílu," povídala Kůrkova babička do mobilu. Tento moment se dozajista stal tím nejsmutnějším okamžikem v Survivoru.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy