Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

První slova o MIMINKU! Borkovec se bojí, že přijde o Knechtovou!

+ Dalších 15 fotografií
Exkluzivně
Dva měsíce po kopačkách vzala Katarína Knechtová (37) svého svěřence ze SuperStar Petra Borkovce (18) na milost. Věkově významně vzdálená dvojice znovu tvoří zamilovaný pár. Borkovec ale žije ve strachu, že o Katarínu znovu přijde. A roli v tom hraje těhotenství!

Petr Borkovec je největší bojovník v českém šoubyznysu. Katarína Knechtová ho odkopla, ale finalista SuperStar 2018 za ní chodil tak dlouho, až nakonec dosáhl svého.

Páreček s nezanedbatelným věkovým rozdílem 19 let je opět zamilovaný až po uši. Kromě velké lásky obnáší vztah s Katarínou i velké riziko. Petr má strach, že pro ni nebude dost dobrý!

„O miminku nemůže být ani řeč, to je úplná sr*čka. Nemám ani maturitu. Určitě bych nemohl být rodič,“ svěřil eXtra.cz Borkovec. „Ale co se nás dvou týče, máme se teď moc fajn,“ připustil s tím, že se na případné problémy snaží nemyslet.

Petr a Katarína se dali dohromady už během letošní SuperStar. Tajně to spolu táhli pět měsíců, v září ale řekla Knechtová dost.

Získali jsme exkluzivní informace o dalších důvodech, proč je vztah Borkovce a Knechtové v ohrožení. A je to síla!

SLEDUJTE ZÍTRA EXTRA.CZ!

Mohlo by vás zajímat

Další články