Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

První slova nemocné Terezy Kostkové: Popsala, jak se skolená covidem cítí

Tereza Kostková má koronavirus.
Zdroj: profimedia / se souhlasem Terezy Kostkové / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
StarDance

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (45) oznámila dva dny po odvysílání živého přenosu StarDance, že je pozitivní na koronavirus. Nákazu chytila, ačkoli se jí snažila všemi možnými způsoby předejít, včetně očkování. Tereza nyní o nemoci poprvé promluvila. Prozradila, jak se cítí, ale také se omluvila za několik zrušených představení, kde účinkuje i Terezin otec Petr Kostka (83) a maminka Carmen Mayerová (77).

"Mám ráda originální, neběžné příspěvky, ale až tak to snad ani být nemuselo... moji milí sledovatelé, přátelé, kolegové, asi si pocity v takovéhle situaci umíme vzájemně dobře představit. Ač jsem udělala úplně vše, co jsem pro bezpečný provoz učinit mohla, nemoc se mi nevyhnula, ale cítím lehčí průběh, tak snad to nebudu muset dementovat, a bude tomu tak i další dny," uvedla Tereza Kostková v příspěvku na svých sociálních sítích.

Pozitivní test na koronavirus měla pouhé dva dny po živém přenosu taneční show StarDance, kde je Tereza hlavní moderátorkou s Markem Ebenem.

V rozsáhlejším příspěvku se také vyjádřila ke zrušení představení nejen se svou maminkou Carmen Mayerovou, představení ruší i její tatínek Petr Kostka.

"Myslím na každého, komu mé onemocnění zasáhlo do jeho plánů na tento týden a především do jeho práce. Mrzí mě zrušené divadlo, ať už měl dotyčný stát na jevišti a "pracovat", nebo se dívat z hlediště a radovat se a třeba i přijel zdaleka, mrzí mě, kamarádi, i jiná, třeba taneční omezení... kurýruji se poctivě v naději, že brzy si společný čas v divadle, v rozhlase i na parketu StarDance nahradíme a naplníme. S přáním pevného zdraví a vnitřní síly," dodala Tereza. Na svém Instagramu rovněž potvrdila, že byla proti covidu očkovaná, už loni se nechali očkovat rovněž její rodiče.

Související články

Další články