Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

První slova nadšeného sedminásobného tatínka Josefa Kokty (64): Rozpovídal se o dalších dětech

Nakonec dokázali, že je jich láska skutečná. Ornella a Josef mají skvělý vztah.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové
+ Dalších 6 fotografií

Ornella Koktová (28) se stala již trojnásobnou maminkou. Na světě přivítala společně se svým manželem Josefem Koktou (64) již třetího potomka a Josef je tak již sedminásobným otcem. V rozhovoru pro eXtra prozradil, jak se na sedmé děťátko těšil, jak rizikové těhotenství s Ornellou prožíval, kde bere i po šedesátce tolik energie a jak vychází se svými dalšími dětmi, které má z předchozích vztahů.

Podnikatel Josef Kokta se stal již sedminásobným tatínkem. Po dvou chlapcích na světě s manželkou Ornellou přivítali rozkošnou dceru Liliannu. V rozhovoru pro eXtra.cz se ještě před porodem Ornelly svěřil, zda se na dcerušku připravil. "Jasně, že ano. Je připravena postýlka, další kočárek, pleny a vše potřebné pro mimi," svěřil se Josef, který s Ornellou třetí a rizikové těhotenství velmi prožíval a byl jí tou největší oporou."Třetí těhotenství mé manželky bylo nejtěžší. Téměř od začátku bylo rizikové, takže nesměla nic nosit a zdvihat. A jak sama říká, malá víc kopala."

Plný dům

Po porodu Ornelly budou jejich domeček po návratu z porodnice obývat již tři dítka, což pro mnoho rodičů není žádná legrace. Josef Kokta se ale i ve svých čtyřiašedesáti letech udržuje ve skvělé formě a na dcerku se už velmi těšil. "Sám to nechápu. Mám ale mladou rodinu a prostě musím. S malým Svenem mám tolik pohybu, že mě to udržuje celkem ve formě, jak se smíchem říká Ornella."

Josef je již sedminásobný otec

Z předchozích vztahů má Josef ještě čtyři děti. Syna Kristiana má s Gabrielou Partyšovou a z prvních dvou manželství má syny Josefa a Petra a dceru Alenu. A jaký má s dětmi z předchozích svazků vztah?

"S ostatními svými dětmi vycházím dobře. Často spolu mluvíme a informujeme se. A přinášejí mi spoustu radosti. Jsem rád, že Koktův rod má pokračovatele i na úrovni vnoučat. Jen s jedním jsem se už dlouho neviděl a mrzí mě to. Snad časem se to i s ním povede narovnat."Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy