Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

První slova Michala Hrdličky po smrti milovaného tatínka (†56): Děkuji za všechno!

Michal Hrdlička promluvil o smrti milovaného tatínka Václava.
+ Další 2 fotografie
Smutná zpráva o tragické smrti tatínka zasáhla Michala Hrdličku v New Yorku, kde tráví s manželkou Karolínou Plíškovou chvíle před čtvrtfinále US Open. Jeho první slova o rodinné tragédii dojímají k slzám!

Měl být oporou manželky Karolíny Plíškové před důležitým zápasem, teď bude potřebovat její podporu Michal Hrdlička. V New Yorku ho zashála zpráva o smrti milovaného otce Václava, který zemřel v 56 letech.

„Táto, děkuju Ti za vše. Děkuju Ti za tvou pozornost, náklonnost, přístup k životu a úhel pohledu. Budu se snažit ze všech sil, abys na mě byl pyšnej. Navždy můj hrdina,“ napsal Hrdlička na Instagram. A k dojemným slovům připojil společnou fotku z letošní svatby v Monaku.

Poslední dny otec známého moderátora a manažera tenistky prožil v úzkém rodinném kruhu. Jednu z největších životní radostí mu rozhodně přinesla právě svatba Michala s Karolínou.

Mohlo by vás zajímat

Další články