Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

První slova Marie Růžičkové o krachu manželství! EXKLUZIVNÍ VIDEO

+ Dalších 21 fotografií
Oba bydlí odděleně, ale nevzdávají se... Vladimír Růžička (55) dokazuje, že za svou hokejovou kariéru nikdy nic nevypustil a se stejnou vůlí se k tomu postavil i ve svém manželství s krásnou Marií (30), se kterou vychovávají dceru Lejlu (1). Jeho manželka exkluzivně pro eXtra.cz připustila, že mají společný plán na záchranu.

Začátkem roku to působilo, že jde o nejstabilnější manželství v českém showbyznysu. Na každé fotce, kterou pořídila Marie, se objevovali spolu… Jenže po čase se Vladimír z jejích snímků vytratil a v Chomutově, kde oba žijí, se začalo mluvit o rozchodu. Což se nakonec i potvrdilo. Marie se ze společného domu odstěhovala do centra města s dcerou a už to vypadalo, že vše spěje k rozvodu. Jenže Vladimír Růžička nic nevzdal, tak jak byl zvyklý ve své hokejové kariéře.

Aktuálně to je tak, že Marie pro eXtra.cz připustila, že s manželem bojují o záchranu společné lásky. Aby také ne, vždyť mají roční dceru, která jistě nechce, aby máma s tátou žili odděleně. „Manžel jezdí za námi, ale víc mluvit nechci,“ řekla redaktorům eXtra.cz Marie, která odmítla, že by vše směřovalo k rozvodu. Naopak oba bojují o záchranu. Mají se rádi a před rokem se uskutečnila krásná svatba, za kterou hokejová legenda zaplatila 250 tisíc korun. Byla by to škoda, vzdát to tak rychle.

Aktuálně je manželství Růžičkových ve stadiu, že k sobě hledají cestu. Vladimír za svou manželkou a dcerou dojíždí do centra Chomutova, kde má Marie pronajatý byt. Jeho manželce s dcerou pomáhá chůva a Vladimír se soustřeďuje na trénování místního hokejového klubu. Snažili jsme se i s Vladimírem navázat kontakt, zda by nám poskytl rozhovor. Doma jsme ho ale nezastihli. „Myslím, že nebude chtít, vše je pro nás velmi citlivé,“ řekla nám Růžičkova manželka.

Podívejte se na exkluzivní video z reportáže z Chomutova, kde se slavný pár snaží své manželství zachránit!

Související články

Další články