Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

První slova Lucinky od Bohuše Matuše po porodu: Jméno pro další dítě už mají vymyšlené

První slova Lucinky od Bohuše Matuše po porodu: Jméno pro další dítě už mají vymyšlené
Zdroj: koláž eXtra
+ Dalších 8 fotografií
první slova
Zpěvák Bohuš Matuš (47) se společně s jeho partnerkou Lucií (17) stali nedávno novopečenými rodiči rozkošné dcery Natálky, kterou si odvezli domů po necelých třech dnech v porodnici. Čerstvá maminka Lucie se rozhodla potěšit své fanoušky a na sociálních sítích se jim rozhodla odpovědět nejen na otázky k porodu, přípravy a kojení, ale také prozradila, jaké jméno by dali děťátku v případě, že by se jim narodil chlapeček.

Zpěvák Bohuš Matuš (47) s partnerkou Lucií zažívají jedno z nejkrásnějších životních období. Šestého prosince se jim narodila dcera Natálka, kterou si mohou po dlouhých devíti měsících konečně pochovat a rozmazlovat jako princeznu.

Novopečená maminka Lucie se rozhodla, že potěší své fanoušky na sociálních sítích, a hromadně jim odpověděla na spoustu dotazů, které kladli. Dokonce se svěřila s informací, že měli s partnerem vymyšlené jméno i pro chlapečka. "Jmenoval by se po tatínkovi," vzkázala. Byl by to tedy Bohuš.

Porod byl ten nejkrásnější zážitek, mnoho věcí mě ale překvapilo

Krásná maminka Lucie se svým fanouškům poprvé po porodu svěřila s vlastní zkušeností. "První kontrakce v osm ráno a porodila jsem ve 22:47. První hodiny to bolelo mnohem méně než poslíčci. Dost mě to překvapilo," později se také vyjádřila k porodu. "Porod byl ten nejkrásnější zážitek v životě. Takový porod bych přála každé. Byla to celkem brnkačka."

Jeden z fanoušků se jí také zeptal, zda chtěla být opravdu už v sedmnácti letech maminkou. "Věk bych vůbec neřešila. Kéž by všichni rýpalové mohli vidět některé maminky, které byly v porodnici. Zejména scény, že si nemohou nikde zakouřit, mě dostaly," svěřila se.

Maminka na plný úvazek

S příchodem děťátka přišlo i mnoho životních starostí. Bohuš s Lucií mají to štěstí, že se jim narodil andílek, který jim rodičovství spíše ulehčuje. "Natálka je strašně hodné miminko, všechny povinnosti stíháme krásně. Pláče minimálně, jen když ji trápí bříško. Když má hlad, tak si zamlaská, žádné scény ale nevyvádí," prozradila.

Rada pro nastávající maminky

Lucii také přišly dotazy od spousty nastávajících maminek, které zajímalo, jak se Lucie připravovala na porod. Ta neváhala a budoucím maminkám dodala krásnou podporu: "Nejde ani tak o přípravu. Je důležité být psychicky v pohodě a těšit se. Když budete v klidu při porodu a budete 'mít radost' z každé bolesti, protože se miminko chystá za vámi, zvládnete to levou zadní," vzkázala.

Nastávající matky Lucii píší, že se porodu přirozenou cestou velmi bojí, vzkazem jim opět přinesla trochu klidu do duše: "Rodila jsem přirozenou cestou. Hodně mi píšete, že se toho bojíte, opravdu není důvod," napsala.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy