Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SLOVA Lucie Šafářové o Plekancovi: Nemám proč se cítit blbě!

+ Dalších 20 fotografií
Vůbec poprvé od chvíle, co se provalil rozchod Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35), promluvila hokejistova nová partnerka Lucie Šafářová (31). Tahanice, které mezi sebou stále ještě manželé vedou, ji v době, kdy uvažuje o konci kariéry, příliš sil nepřidávají. Tohle řekla na účet Vondráčkové!

Tomáš Plekanec vyměnil Lucii Vondráčkovou za tenistku Lucii Šafářovou. Ta dosud mlčela, po svých možná posledních zápasech na grandslamovém turnaji, kam ji Plekanec přišel podpořit, ale konečně hradbu prolomila!

„Bylo příjemné, že se Tomáš zašel podívat. Vzhledem k celé situaci jsem nevěděla, jestli mi má jít fandit nebo ne. Ale já mám svědomí čisté, takže nemám proč se cítit blbě,“ řekla tenistka deníku Sport.

„Kdo mě zná, tak ví, že bych nikdy rodinu nerozvedla. To je všechno, co k tomu řeknu,“ dodala. Společně s Plekancem trvají na tom, že pár v době, kdy ještě žil s Vondráčkovou, rozhodně netvořili. Ve spojitosti se zpěvačkou se jako o jejím novém partnerovi zase mluví o Matěji Hádkovi.

„Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ dušoval se nedávno hokejista na sociální síti.

Plekance a Vondráčkovou teď čekají spory o majetek, vypořádat se budou muset i v mnoha dalších věcech. Jisté je, že jednoduchou cestu před sebou určitě nemají.

Mohlo by vás zajímat

Další články