Tomáš Plekanec vyměnil Lucii Vondráčkovou za tenistku Lucii Šafářovou. Ta dosud mlčela, po svých možná posledních zápasech na grandslamovém turnaji, kam ji Plekanec přišel podpořit, ale konečně hradbu prolomila!

„Bylo příjemné, že se Tomáš zašel podívat. Vzhledem k celé situaci jsem nevěděla, jestli mi má jít fandit nebo ne. Ale já mám svědomí čisté, takže nemám proč se cítit blbě,“ řekla tenistka deníku Sport.

„Kdo mě zná, tak ví, že bych nikdy rodinu nerozvedla. To je všechno, co k tomu řeknu,“ dodala. Společně s Plekancem trvají na tom, že pár v době, kdy ještě žil s Vondráčkovou, rozhodně netvořili. Ve spojitosti se zpěvačkou se jako o jejím novém partnerovi zase mluví o Matěji Hádkovi.

„Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ dušoval se nedávno hokejista na sociální síti.

Plekance a Vondráčkovou teď čekají spory o majetek, vypořádat se budou muset i v mnoha dalších věcech. Jisté je, že jednoduchou cestu před sebou určitě nemají.