Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

První slova Krampolové po kolapsu: Mám se fajn! Hana dál Jiřího moří cigaretami

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
překouřila se
Již pár dnů má herec Jiří Krampol (80) konečně svou manželku Hanu Krampolovou (57) zpátky doma z nemocnice. Tam skončila poté, co jen kouřila jednu za druhou a vůbec nic nejedla. Máme její první veřejná slova!

„Teď jsem si zakouřila, tak se cítím dobře. A jedeme do banky,“ řekla nám Hana Krampolová do telefonu s tím, že už nebude dál dělat hlouposti, aby manželovi nepřidělávala starosti.

„Na pokoji nás bylo víc. Už mám tu nemocnici za sebou,“ prozradila ještě a rychle se rozloučila. Po hlase bylo slyšet, že ještě není ve stoprocentní formě.

„Jestli mám zpátky doma tu samou Haničku, jako byla před lety? To ještě ne, to bude dlouhá cesta. Ale jsem rád, že konečně jí. První den po návratu se dokonce přejedla, až jí bylo blbě,“ říká radostně Jiří Krampol. Právě kvůli tomu, že jeho žena vyjma tabákových výrobků nevzala dlouhé týdny skoro nic do úst, její organismus vypověděl poslušnost a zkolaboval.

„Akorát co se týče kouření, v tom ji musím přemlouvat. S těmi cigaretami mě strašně štve. Jednak jí je závidím (sváteční kuřák Krampol musel kvůli dušnosti přestat – pozn. red.), jednak by se měla mírnit. Zakazovat jí to ale nejde. Přestat úplně nemůže, bylo by jí blbě. V nemocnici mohla tři denně. To je podobné, jako kdyby někdo chlastal panáky a místo toho mu dal někdo čichnout piva desítky. Tak vykouří krabičku, ale v tom by se měla mírnit,“ dodal herec.

Související články

Další články