Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SLOVA Knechtové po útoku Borkovcovy matky: Z toho se chce až brečet!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Odporné nadávky
Nadávky do k**ev a brutální výhrůžky. To musela Katarína Knechtová (37) snášet kvůli lásce k mladšímu Petru Borkovcovi (18). Maminka finalisty SuperStar 2018 Jana Borkovcová totiž nedokáže skousnout, že si její syn vybral o 19 let starší přítelkyni. Víme, co na to s odstupem času říká sama Knechtová!

Petr Borkovec a Katarína Knechtová, páreček, který vzešel ze SuperStar 2018 Dlouho nikdo nevěřil, že to věkově nesourodá dvojice skutečně dala dohromady, ale v září jsme na eXtra.cz přinesli definitivní důkaz.

Pětiměsíční vztah tehdy potvrdil sám Borkovec, protože zrovna dostal od Knechtové kopačky. Slovenská zpěvačka už nedokázala unést tlak, který na ni vyvíjela Petrova matka Jana Borkovcová "Nadávala jí, že je stará kva a nechyběly tam ani výhrůžky. Hrozila jí, že na ni pošle sociálku," svěřil eXtra.cz důvěryhodný zdroj z blízkosti Borkovcovy rodiny.

Všechny zajímalo, co kvůli tomu Katarína prožívá. V prvních chvílích to prý hodně bolelo, ale s odstupem času se na nepříjemnou potyčku dívá jinak.

"Už jí to neberu za zlé, prostě teď čekám, až ji to přejde. Je to v pohodě, nelámu si s tím hlavu a paní Janě jsem dávno odpustila," svěřila eXtra.cz Katarína Knechtová.

Další krok tak musí přijít ze strany Petrovy maminky. Jana Borkovcová ale pochází z drsného slezského maloměsta, a tak to nebude jednoduché. Snad ale i v Jablunkově umějí dojít k rozumným kompromisům.

Související články

Další články