Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SLOVA Knechtové (37) o lásce s Borkovcem (18): Záleží mi na něm, uvidíme, jak se to vyvine!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Zpomal, máš příliš vysokou rychlost. To zpívá Katarína Knechtová (37) v jedné ze svých písniček, ale v reálném životě se větou očividně příliš neřídí. Spekulace o jejím románku s výrazně mladším finalistou SuperStar 2018 Petrem Borkovcem (18) každým dnem sílí. Teď přilila olej do ohně sama zpěvačka!

Na Petru Borkovcovi bylo už od začátku SuperStar 2018 vidět, že ho Katarína Knechtová uchvátila. O devatenáct let mladší zajíček na nic nečekal a se slovenskou zpěvačkou se sblížil natolik, že se okamžitě začalo spekulovat, zda mezi nimi nevzniká něco většího.

Ani po konci pěvecké show Borkovec s Knechtovou nezpřetrhal vazby. „Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči? Jsem prostě zamilovaný,“ napsal nedávno na Instagram. Z jeho strany jde zkrátka cítit, že po Kataríně nesmírně touží.

Nyní o vztahu s rodákem z Jablunkova poprvé promluvila i sama Knechtová. "My jsme se skamarádili, jsem opravdu jeho velká fanynka. Je pro mě typ designového hlasu. Ten se mi na Petrovi vždy líbil a myslím si, že od začátku mi na něm nějakým způsobem záleželo, protože tam měl ty problémy, které měl. Jako porotci jsme viděli, že má potenciál a potřebuje trošku nakopnout," svěřila Knechtová serveru pluska.sk.

"A jelikož jsem byla v porotě jediná žena, tak jsem se toho ujala a vytvořili jsme si opravdu pěkný vztah. Nevylučuji, že bychom v budoucnosti vyzkoušeli nějakou spolupráci," předvídá zpěvačka.

A jestli je mezi nimi něco víc? Knechtová je vzhledem k Borkovcově věku opatrná, ale nějaká jiskřička mezi nimi patrně přeskočila. "Beru to všechno na bázi kamarádství. Myslím si, že nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je zlatý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď má spoustu svých aktivit," uzavřela.

Jak to tak vypadá, Borkovec zatím nemusí házet flintu do žita!

Související články

Další články