Na Petru Borkovcovi bylo už od začátku SuperStar 2018 vidět, že ho Katarína Knechtová uchvátila. O devatenáct let mladší zajíček na nic nečekal a se slovenskou zpěvačkou se sblížil natolik, že se okamžitě začalo spekulovat, zda mezi nimi nevzniká něco většího.

Ani po konci pěvecké show Borkovec s Knechtovou nezpřetrhal vazby. „Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči? Jsem prostě zamilovaný,“ napsal nedávno na Instagram. Z jeho strany jde zkrátka cítit, že po Kataríně nesmírně touží.

Nyní o vztahu s rodákem z Jablunkova poprvé promluvila i sama Knechtová. „My jsme se skamarádili, jsem opravdu jeho velká fanynka. Je pro mě typ designového hlasu. Ten se mi na Petrovi vždy líbil a myslím si, že od začátku mi na něm nějakým způsobem záleželo, protože tam měl ty problémy, které měl. Jako porotci jsme viděli, že má potenciál a potřebuje trošku nakopnout,“ svěřila Knechtová serveru pluska.sk.

„A jelikož jsem byla v porotě jediná žena, tak jsem se toho ujala a vytvořili jsme si opravdu pěkný vztah. Nevylučuji, že bychom v budoucnosti vyzkoušeli nějakou spolupráci,“ předvídá zpěvačka.

A jestli je mezi nimi něco víc? Knechtová je vzhledem k Borkovcově věku opatrná, ale nějaká jiskřička mezi nimi patrně přeskočila. „Beru to všechno na bázi kamarádství. Myslím si, že nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je zlatý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď má spoustu svých aktivit,“ uzavřela.

Jak to tak vypadá, Borkovec zatím nemusí házet flintu do žita!