Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První slova Judity (16), která ubodala Tomáše (†16): Bylo to takové NEDOROZUMĚNÍ

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Zpověď
Před necelým měsícem otřásla slovenskou Žilinou brutální vražda studenta Tomáše (†16), z níž byla obviněna jeho nejlepší kamarádka Judita (16). Poprvé od hrůzné tragédie poskytla rozhovor.

Ve slovenské Žilině se stala příšerná událost, při které přišel o život šestnáctiletý Tomáš. Nejdříve tu byla verze o odpočtáři, která se nakonec ukázala jako falešná. K vraždě nebohého chlapce se přiznala jeho nejlepší kamarádka Judita

Novinářům z Nového Času se podařilo získat první slova obviněné dívky. "To, co se stalo, je jedno velké nedorozumění. Nevím, jak k tomu došlo. Tomáš byl můj nejlepší kamarád a je mi to všechno neskutečně líto," vypustila ze sebe Judita před vyšetřováním.

Když stála před soudcem Okresního soudu v Žilině, svoji výpověď doplnila. Poté, co se jí soudce zeptal, zdali k činu chce něco povědět, řekla: "Ano, chci. S Tomášem jsme byli velmi blízcí přátelé, dlouho jsme se poznávali. Neumím si vysvětlit, co se stalo, ale je mi to strašně líto. Nemám zkušenosti s alkoholem, nepiji alkohol a nemám zkušenosti ani s drogami." Testy na drogy u Judity nebyly pozitivní.

Mladá Judita byla převzata do vyšetřovací vazby Státní zástupce ani soudce totiž nevědí, co bylo příčinou brutální vraždy. Policie zatím nepotvrdila, kolik bodných ran zesnulý Tomáš dostal, je ale jasné, že zemřel bolestivým způsobem. Policie odmítá cokoliv oficiálně komentovat.

Související články

Další články