Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

První slova Josefa Aloise Náhlovského po smrti parťáka Josefa Mladého (†63). Z toho mrazí!

Byl to skvělý komik.
Českou scénu zasáhla včera smutná zpráva. Oblíbený, laskavý bavič a hvězda Fešáků Josef Mladý (†63) navždy odešel v poměrně mladém věku. Kromě potíží s cukrovkou ale nejsou známy jiné zdravotní komplikace. Jeho skvělý parťák Josef Alois Náhlovský (68) popsal první pocity...

Informaci o smrti Josefa Mladého přinesl jeho dlouholetý přítel Petr Berounský. „Přátelé, kamarádi a milovníci Fešáků, mám moc smutnou zprávu. Dnes nás opustil Fešák Josef Mladý. R.I.P.,“ uveřejnil v neděli večer. „Víc nevím. Byl delší dobu nemocný,“ upřesnil.

Co přesně bylo příčinou smrti, zatím veřejnosti není známo, říká se, že se jednalo o rychlou a náhlou smrt. Tato zdrcující zpráva zasáhla i nerozlučného parťáka a kolegu Josefa Aloise Náhlovského, který se stručně a zcela jasně veřejně vyjádřil.

„Ano, bohužel je to pravda. Dozvěděl jsem se to před pár desítkami minut. Pepa byl dlouhodobě nemocný. Promiňte, nemůžu o tom mluvit, byl to můj blízký kamarád, spolupracovali jsme spolu přes třicet let. Je to pro mě hrozně těžké o tom mluvit. Nezlobte se…,“ potvrdil telefonicky týdeníku SEDMIČKA Josef Alois Náhlovský.

I diváci a fanoušci sympatického baviče jsou v slzách, sociální sítě zaplavily desítky truchlících vzkazů na jeho počest.

Mohlo by vás zajímat

Další články