Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

První slova Jiřího Pomeje ze sanatoria: Dceru k maturitě už asi nedoprovodím!

Zdroj: naplesi.cz
+ Dalších 13 fotografií
Smutná zpověď
Koncem minulého týdne převezli Jiřího Pomeje (54) z vojenské nemocnice v pražských Střešovicích do sanatoria Na Pleši. Těžce nemocný herec se s krutým osudem pere statečně. Začal zvedat činky a má jediné přání: ještě chvíli žít!

Jak jsme na eXtra.cz v pondělí informovali, Jiří Pomeje (54) se začal stavět zákeřné nemoci čelem. V brdském sanatoriu Na Pleši, kam ho koncem minulého týdne převezli, začal zvedat činky a dostává se do lepší formy.

"Dělá mi to tady dobře. Pomalu se zase dávám do formy. Dali mi činky, ať prý posiluju ruce," řekl Pomeje v rozhovoru pro deník Blesk. "Musím být silnej. Spokojenej budu, až zvednu stokilovky. Ke cvičení taky piju proteinový koktejly. Chci být fit, pojedu do Thajska," pochlubil se plánovaným exotickým výletem.

Přestože se herec a dabér pere s krutým osudem statečně, nemůže se zbavit ohromného strašáka. "Chci ještě chvilku žít a být se svou dcerou, kterou už k maturitě asi nedoprovodím. A to jsem moc chtěl," posteskl si pro Blesk.

Zlepšení zdravotního stavu Pomejeho si pochvaluje i jeho nejlepší kamarád Pavel Pásek (51). "Jirka mi připadá jak ten bájný Fénix. Před čtrnácti dny jsem ho pomalu odepisoval, teď je z něj frajer," řekl eXtra.cz.

Související články

Další články