Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SLOVA Jasminy Alagič o vztahu s Rytmusem: Kočička popsala, jak to mezi nimi je!

Jasmina promluvila o vztahu s Rytmusem!
Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Měsíc po rozchodu s Darou Rolins (45) už je Rytmus (41) v náruči jiné krásky? Momentálně se nemluví o ničem jiném než o jeho románku s Jasminou Alagič (28), krásnou moderátorkou letošní SuperStar. Ta prolomila hradbu mlčení a popsala, jak to spolu doopravdy mají.

Jak jsme na eXtra.cz ve středu jako první informovali, známý milovník luxusu Rytmus (41) se oklepal z nedávného rozchodu a pravděpodobně už randí s novou kočičkou.

Žhavou novinu nám přinesl zdroj, který prozradil, že Rytmus chodí s jedním z moderátorů letošní SuperStar. A jelikož Leoš Mareš (42) je čerstvě v chomoutu s Monikou Koblížkovou (39), padá volba na slovenskou krásku Jasminu Alagič (28).

„Je to ona. Je krásná. Je to v začátcích, ale už spolu skutečně randí,“ potvrdil nám zdroj.

A zatímco Rytmus o novém vztahu mlčí, Jasmina promluvila. „S Patrikem jsme kamarádi a dával mi hodně dobrých rad v rámci SuperStar,“ řekla moderátorka portálu pluska.sk.

Milostné pnutí s králem rapu sice zapřela, jenomže to nejsou ani dva týdny, kdy si měli na benzínce v Bratislavě vyměňovat v autě s pražskou poznávací značkou něžné dotyky. Navíc románek potvrdila i její manažerka. Takže zbývá jen položit otázku, jak dlouho potenciálnímu párečku zatloukání vydrží!

Související články

Další články