Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První slova Jardy Jágra po nehodě s tramvají: Myslel jsem, že je to můj konec!

Jaromír Jágr měl nehodu. Jeho auto se srazilo s tramvají!
Zdroj: Profimedia, se souhlasem J. Jágr, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Vyjádření

Hokejista Jaromír Jágr (50) měl dopoledne nehodu, která soudě podle fotografií vypadala poměrně děsivě. Dveře na straně řidiče byly kompletně promáčknuté a aktivoval se také airbag. Jágr narazil do tramvaje, ale kromě lehkého zranění ruky vyvázl bez větších komplikací. Na svém Instagramu se nyní k celé situaci vyjádřil. 

Jaromír Jágr měl ve středu dopoledne nehodu, při níž se jeho elektromobil srazil s tramvají. Nehoda se stala v Plzeňské ulici nedaleko motolské nemocnice, jak bezprostředně informovaly Novinky.

Hokejistovi se naštěstí nic vážného nestalo a vyvázl jen s lehkým poraněním ruky. Přijela pro něj jeho partnerka Dominika Branišová. Na Instagramu se následně k celé děsivě vypadající situaci slavný hokejista vyjádřil.

Myslel jsem, že je to můj konec, napsal Jágr

„Milí fanoušci, ale i všichni ostatní. Chtěl bych vám jen krátce sdělit, co se dnes stalo, kdy jsem byl součástí dopravní nehody. Byla to moje chyba,“ začal svůj status Jágr a přiložil fotografii nabouraného elektromobilu Kia. Na snímku je vidět, že dveře řidiče jsou totálně zničené, právě do těchto míst narazila tramvaj.

„Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si jí půl metru přede mnou, na poslední chvíli,“ pokračoval v postu Jágr. Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochrannou ruku, a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu,“ napsal a dodal, že je rád, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo. Nakonec ještě poděkoval všem za pochopení a také těm, kteří na místě nehody zasahovali.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy