Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

První slova Harryho po porodu Meghan: Jsem nesmírně hrdý, ten prcek je k zulíbání!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 41 fotografií
Šílená radost
Princ Harry (34) se stal otcem a nikdy předtím se tolik nerozplýval. "Ten můj prcek je naprosto k zulíbání," tetelil se Harry blahem. Meghan Markle (37) porodila v 5.26 ráno zdravého chlapečka. A Harry byl celou dobu s ní, přestože mu to zakazuje královský protokol. Na vnoučka se už přišla podívat i matka vévodkyně Doria Ragland (62).

Od brzkých ranních hodin byla Meghan Markle (37) na porodním sále. Princ Harry (34) byl celou dobu s ní. A v 5.26 přišel na svět jejich první syn. Velkou Británii čekají bujaré oslavy!

Vévodkyně odpočívá v soukromí, z Ameriky za ní přiletěla maminka Doria Ragland (62). První slova před veřejností pronesl Harry. „Je to skvělé, jsem úplně u vytržení. Jsme moc vděční za všechnu lásku a podporu, kterou nám vyjadřujete. Narodil se po termínu, takže jsme měli čas popřemýšlet o jméně,“ rozplýval se novopečený tatínek.

„Nebyl jsem u mnoha porodů. Tohle je určitě můj první. Bylo to báječné a naprosto úžasné, jsem nesmírně pyšný na svou ženu. Každý otec a rodič vám řekne, že máte krásné dítě, ale tenhle prcek je naprosto k zulíbání. Nikdy jsem nebyl šťastnější,“ dodal rozněžněný Harry.

Syn Harryho a Meghan váží 7 liber a 3 unce (zhruba 3,3 kilogramů). Na rozdíl od Kate Middleton (37), jež všechny tři potomky vždy ukázala pár hodin po narození, si dá Meghan s chlubením na čas. "Další detaily v příštích dnech,“ informoval Kensingtonský pa­lác.

Dá se tak předpokládat, že první dny se synem si Meghan s Harrym užijí stranou od zájmu médií a fanoušků.

Související články

Další články