Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

První slova dojatého tatínka Josefa Vařeky: Ani jsem nevěděl, že rodíme, skláním se před Martinou

Josef Vařeka: Martina Pártlová je pro mě hrdinkou
Zdroj: Se souhlasem Kateřina Nováková
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
porod

Půvabná zpěvačka a členka komického tria 3v1 Martina Pártlová (41) přivedla na svět nádhernou holčičku, kterou s partnerem Josefem Vařekou (27) pojmenovali Stella. Hudebník se pár minut po porodu pochlubil na sociálních sítích snímkem malé dcerky, statečné maminky a dojatě se rozepsal o nejdůležitější chvíli v jeho životě. 

https://www.extra.cz/tema/martina-partlova se konečně dočkala a porodila svému partneru hudebníkovi Josefu Vařekovi nádhernou dceru Stellu.

Těhotenství komičky a členky 3v1 bylo velmi diskutované na sociálních sítích, a to hlavně kvůli jejímu věku. Samozřejmě že se objevilo i pár kritizujících komentářů, ze kterých si zpěvačka rozhodně nic nedělá a užívá si šťastné chvíle.

Josef Vařeka: Hluboce se klaním před Martinou

Jako první se radostnou novinou pochlubil na sociálních sítích pyšný tatínek. "Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku. Dnes jsme na svět přivítali STELLU. Je krásná," napsal vtipně.

Hudebník nezapomněl poděkovat své partnerce za dobře odvedenou práci a i přesto, že ze snímku lze vyčíst, že je velmi dojatý, tak na vtipné poznámky k porodu nezapomněl.

"Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před Martinou, a která nám ji dala. Celej porod něco hlásila, takže jsem nevěděl, že ani rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan," dodal.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy