Minulý měsíc byl internet plný zpráv o předávkování zpěvačky Demi Lovato (25). A až teď se sama zpěvačka rozhodla uveřejnit na sociální síti přiznání, vyjádření a poděkování v jednom. I když děkuje za hezké vzkazy a podporu fanoušků a blízkých, je v tom háček.

Demi totiž o své závislosti mluví jako o nemoci, kterou se jí zatím nedaří překonat či vyléčit. Lidé na sociálních sítích mluví o tom, že celé její vyjádření je jedna velká výmluva. Zde přikládáme doslovně přeložený dopis, a v galerii naleznete originál.

"Pokaždé jsem upřimně mluvila o svém boji se závislostí. Naučila jsem se, že jde o nemoc, která jen tak nezmizí sama od sebe. Je to něco, co se musím snažit překonat, a zatím se mi to nepovedlo.

Chci poděkovat Bohu, že mě udržuje naživu a v pořádku. Všem mým fanouškům jsem už napořád vděčná za lásku a podporu, kterou mi poskytují v průběhu posledních týdnů. Vaše pozitivní myšlenky a modlitby mi pomáhají se vzchopit v tomhle těžkém období.

Chci také poděkovat rodině, mému týmu a lidem v Cedars-Sinai, kteří stáli po mém boku po celou tu dobu. Bez nich bych tu už nebyla a nepsala tenhle list. Potřebuji čas na uzdravení a na to, abych se mohla soustředit na vlastní zotavení a vystřízlivění. Na lásku, kterou jste mi všichni projevili, nikdy nezapomenu a těším se na den, kdy budu moct říct, že jsem se z toho dostala. Budu bojovat."