Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

První slova Bohdalové o podlomeném zdraví: Bylo to blbé, říká a přidala slova o konci světa

Dostala Dort.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Zdravotní stav Jiřiny Bohdalové byl vážnější, než si kdokoliv myslel. To nyní potvrdila sama herečka, která přijala pozvání do Show Jana Krause. Právě tam promluvila i o konci světa, který se podle jejích slov nezastavitelně blíží. To ale nebyl jediný moment, kdy se Kraus nezmohl na slovo. Oblíbená herečka nezapřela sama sebe, když si místo kousku dortu řekla rovnou o celý. 

Za necelý měsíc oslaví Jiřina Bohdalová 92. narozeniny. A i to je nejspíš důvod, proč si ji herec Jan Kraus pozval do své show, kde ji obdaroval nejen kyticí, ale také dortem Pavlova. Zatímco u kytice se nemohli shodnout, zda se dává s papírovým obalem nebo ne, co bude s Pavlovou měla herečka jasno okamžitě.

“To se musí uležet. To vezmu domů,” překvapila nekompromisní Bohdalová Krause, který se ji zeptal, jestli nechce na talíř kus dortu.

Bohdalová o svém zdraví: Bylo to blbé

Ačkoliv byla herečka plná energie, ještě před několika týdny řešila velmi vážné zdravotní komplikace. A nyní se o nich rozpovídala. “Nebylo mi dobře. To je pravda. Překonala jsem to díky panu profesoru Petru Neužilovi (Primář Kardiologického oddělení Nemocnice Na Homolce, pozn. red..). Ten se o mě staral a já mu musím poděkovat. A není to proto, že jsem Bohdalová. To dělá pro všechny,” přiznala herečka, která svůj zdravotní stav okomentovala velmi prostě.

“Bylo to blbé. Proto teď dělám panu profesorovi reklamu. Tu ale nepotřebuje,” dodala herečka s tím, že ačkoliv se už cítí lépe, do divadla se zatím nehrne.

“Už mi několikrát volal Milan Kňažko, jestli už bych hrála. Je to roztomilá komedie o dvou lidech. Když to hrajou dva, je to zápřah. Ještě tam tančíme rock and roll a on je o patnáct let mladší,” vysvětlila Bohdalová.

Když se Kraus nevěřícně diví, že zrovna ona tančí rock and roll, vysmála se mu do tváře. “Já to tančím. Já to umím. Ty jsi byl ještě snem svých rodičů, když já jsem jela rock and roll,” rozesmála všechny herečka, která uzavřela téma zdraví a velmi barvitě popisovala, jak nadšeně na zahradě seká trávu pomocí svého traktůrku, na který je patřičně pyšná. Když jí následně Kraus popsal, že si pořídil pračku, která mu napíše SMS zprávu, že je prádlo doprané, došla jí řeč.

Konec světa stráví na chalupě

“Tomuhle já říkám, že bude brzo konec světa. Zdá se mi to moc. Jde to rychle,” překvapila svým názorem herečka a přišla s historkou, kdy blížící se konec světa měly probírat její sestra a dcera. “Nějak mě oslovily, já jsem byla zrovna zamyšlená a říkaly mi, co budu dělat, když budu konec světa. Já jsem řekla: Nevadí, vezmu oba dva kluky a pojedu na chalupu. Mám to vyřešené. Jsem optimista,” uzavřela herečka s tím, že na konec světa netřeba mít žádné velké plány.

O hereččině zdraví před časem pro eXtra.cz promluvil i režisér Zdeněk Zelenka, Bohdalové dobrý přítel. "Divadlo musela přerušit, film je ještě náročnější, tak ten taky, to nepřipadá úvahu. Do léta bude sbírat síly, k tomu rekonvalescence a nezbývá než se modlit, aby se všechno zklidnilo. To víte, v tomhle věku když nás zradí stáří, nemůžete očekávat, že to bude bez problémů. Tělo už neposlouchá tak, jak poslouchalo ve třiceti,“ řekl nám. Všichni paní Jiřině přejeme, aby už bylo vše jen v pořádku.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. dubna ve 21.40 na Primě.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy