Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Šťastná maminka Berenika Kohoutová: První slova pro její vytouženou holčičku

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
porod
Berenika Kohoutová (29) se v neděli na Instagramu pochlubila snímkem s miminkem a rázem nebylo pochyb o tom, že se stala maminkou. Kontroverzní zpěvačka a herečka si domů měla podle dostupných informací přivézt holčičku. Jaká jsou její první slova po porodu?

Zpěvačku a herečku Bereniku Kohoutovou nyní čeká nejkrásnější období jejího života. Z autorky písně Dělám stojky se stala maminka, dítě porodila svému příteli Kryštofu Kubínovi, s nímž je už několik měsíců.

Beze slov novinku oznámila na svém Instagramu, kam přidala snímek s miminkem v autosedačce. Okolo něj byla postavená spousta květin. Berenice se ulevilo, prohlásila totiž, že v těhotenství není hezká a nepřipadá si jako žena. Později přidala další snímek miminka, nad nímž se skví nápis Lola. "Vítej na světě, poklade!!!" napsala k němu a její Instagram se okamžitě začal plnit gratulacemi.

„Moc vám děkuji za gratulace. Teď zatím mluvit nechci. Ale čtenářům děkuji za přání i za klid,“ sdělila Kohoutová redaktorům eXtra.cz.

Nová kapitola

Svou roli maminky si Berenika užívá v novém domově, kam se spolu s přítelem krátce před porodem přestěhovala. Na miminko se novopečení rodiče velmi těšili a tak nyní nepochybně prožívají velkou radost a užívají si rodinné pohody a vzájemné lásky.

Související články

Další články