Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

První slova Barbory Strýcové po rozchodu s Davidem Krausem: Doufám, že mi bude fandit!

Barbora potvrdila, že je konec.
+ Dalších 60 fotografií
Po dvou dnech mlčení konečně promluvila. Barbora Strýcová (32) potvrdila rozchod s hudebníkem Davidem Krausem (38). Důvodem jsou prý rozlišné povahy. I tak ale prožila krásné tři roky života po jeho boku.

"Milí fanoušci, mám pro vás zprávu, která se netýká tenisu. Můj vztah s Davidem skončil. Není to záležitost několika hodin, ale měsíců. Nechtěla jsem veřejně řešit naše osobní problémy,“ oznámila na Instagramu tenistka, která byla před dvěma dny přistižena s novým mužem – šefredaktorem modního časopisu Petrem Matějčkem.

„Byli jsme každý úplně jiný, ale možná právě proto jsme se jeden do druhého zamilovali. Já sportovkyně, která musí mít ve všem pořádek a všechno má naplánované na minuty, on umělec, který mě učil, že je občas potřeba vydechnout a nestresovat se. Ale jako mnoho jiných vztahů i my jsme se bohužel dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili. Naše problémy byly vždycky jen naše. Mám ho ráda a přeju mu všechno nejlepší. Stejně tak doufám, že on bude i dál fandit mně,“ uvedla tenistka, která po velmi krátké době opět není sama.

Mohlo by vás zajímat

Další články