Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

První slova Adama Mišíka o vztahu s Natálií (17): Čím si ho dcera Ivy Kubelkové získala

Adam Mišík a Natálie Jirásková tvoří nový pár.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem A. Mišíka/ Se souhlasem N. Jiráskové
+ Dalších 8 fotografií

Nový pár českého showbyznysu, zpěvák Adam Mišík (25) a dcera modelky Ivy Kubelkové Natálie (17), právě prožívají nejkrásnější období vztahu, čerstvou zamilovanost. Čím si Adama o osm let mladší kráska získala a jaký má vztah s její slavnou maminkou? Mišík se svěřil Blesku.

Zpěvák Adam Mišík byl jedním z hostů vystupujících na velkém koncertu Pocta Karlu Gottovi v pražské O2 areně. Na událost dorazil v doprovodu mladičké Natálie Jiráskové, dcery modelky Ivy Kubelkové, což ihned vyvolalo řadu otázek. “Je to čerstvé a je to fajn,” potvrdil Adam redakci eXtra.cz informaci, že s Natálií tvoří pár. Hýčká si ale soukromí a není příliš sdílný.

Dvojice spolu údajně randí nejméně od května, Natálie měla Adama doprovázet na jednom z jeho koncertů - v pražském klubu Futurum, který se uskutečnil 20.5. 2022, jak uvedl eXtra.cz blízký zdroj.

Ačkoli se jedná o čerstvou informaci, Adam se dokonce už zná i s rodinou své nové přítelkyně. “S její maminkou se znám dokonce déle než s Natálií,” přiznal Blesku. A jak se zdá, s Ivou Kubelkovou má Adam dobrý vztah. Pod společnou fotku se svojí maminkou, kterou Natálie sdílela na svém Instagramu, samozřemě nesměl chybět komentář od Adama. Pocity vyjádřil jasně a stručně, emotikonem srdíčka. Vypadá to, že je zamilovaný až po uši.

Krásná Natálie jako by své mamince z oka vypadla. Jestli po ní něco zdědila, je to rozhodně krása. Pokračuje v jejích šlépějích a ve světě modelingu se pohybuje od svých čtrnácti let. A právě pro modelky má Adam slabost.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy