Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První slova a foto Týnuš Třešničkové z Česka: Rovnou vystavila dokonalé tělíčko!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 80 fotografií
Foto uvnitř
Devítiměsíční peklo skončilo, je čas na letní radovánky! Týnuš Třešničková (23) se téměř po roce dočkala vysněného návratu domů. Zpátky v Česku je od začátku týdne a pořádně si to užívá. Prozradila, co jí v turecké nemocnici nejvíc chybělo a vystavila své perfektní křivky v plavkách!

"Zpívání ptáčků a čerstvý vzduch. Tahle rána mi tak chyběla," raduje se Týnuš Třešničková, kterou po devíti měsících propustili z nemocnice v Istanbulu. Po osudné nehodě z loňského září se tak konečně mohla vrátit zpátky do Česka.

Následky popálenin jsou patrné na rukách krásné youtuberky a podle nedávných fotek rovněž na obličeji. Tam naštěstí není problém zamaskovat je make-upem.

Po návratu domů se Týnuš fanouškům poprvé ohlásila od bazénu. "Relax doma! Asi netřeba dalších slov... Konečně," rozplývala se. A jak se zdá, užívat si sluníčka ji jen tak neomrzí.

Rovnou totiž ukázala své výstavní tělíčko v plavkách. Třešničková se nemůže dočkat, až se vrátí do normálního života. Nejdřív si ale chce užít vymodlený čas s nejbližšími, zejména pak přítelem Viktorem Hajíčkem (33).

V galerii se podívejte, jak to Týnuš sluší v titěrných plavkách!

Související články

Další články