Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

První sex v SuperStar? Vítězka Emma Drobná si to prý rozdala se svým soupeřem

Na Facebooku kolovala informace, že tahle fotka vznikla jinak než jako fór.
+ Další fotografie
Když tato intimní fotografie spatřila světlo světa na Facebooku, tak jsme vás hned informovali. Jenže začala kolovat informace, že to nebyl jen fórek dvou finalistů, ale opravdu se mezi nimi začala rodit láska, a to dost intimní.

Jen co se Emma Drobná (21) stala vítězkou letošní řady SuperStar, tak se kolem ní začaly rojit různé zvěsti a my vám přinášíme tu poslední. Prý zažila sex se svým sokem v superfinále Pavolem Kovaličekem (18). Už dávno se špitalo, že je mezi nimi něco víc než jen kamarádství.

Dokonce se na Facebooku objevila znovu fotka, na které leží spolu v posteli, kterou jsme vám už ukázali. Jenže najednou je k ní připsáno, že nevznikla ze srandy na podporu Jardy Jágra (43) po provalení fotky s cizí holkou v posteli, ale má být údajně po sexu a pak to jen chtěli zahrát od outu.

Je pravda, že mají k sobě talentovaní zpěváci hodně blízko, tráví spolu dost času, ale my jim u toho nesvítili. Takže jestli si to pořádně rozdali a pak se fotili, asi zůstane v hotelovém pokoji. Přece jen každý má své potřeby. Jen by se to jejich fanouškům pravděpodobně moc nelíbilo, ale láska a fyzická přitažlivost se neptají.

Mohlo by vás zajímat

Další články