Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První sex v 11 letech. Donutili ji k tomu. Pak brala drogy. Iva (17) z Výměny manželek hovoří s redaktorem eXtra.cz bez cenzury

+ Dalších 15 fotografií
Výměna manželek, kterou ve středu odvysílá televize Nova, nabídne další pořádnou porci emocí. Manželé Iva (17) a Marian (45) jsou od sebe značně věkově vzdáleni a jejich okolí to moc nedává. Otce sedmnáctiměsíční holčičky totiž lidé nazývají pedofilem. Jeho manželku lidé na internetu zase pranýřují kvůli tomu, že v patnácti letech otěhotněla. Oba pro eXtra.cz popsali, jak se seznámili, kdy měli první sex, ale i třeba to, že Iva už v poměrně mladém věku pila alkohol, brala drogy a skončila v dětském domově.

V Semilech nedaleko Turnova žije Iva s Marianem celkem skromný život. Vychovávají téměř dvouletou dceru Dominiku. Věkový rozdíl je ale pro jejich okolí nepřijatelný a o Marianovi si lidé myslí, že je pedofil. Oba dva ale k sobě prý cítí obrovskou lásku a věkový rozdíl pro ně není překážkou…

Iva to nemá už od dětství vůbec jednoduché. Tři roky byla v dětském domově, chytla se špatné party a jako dítě zkusila alkohol a drogy. V patnácti otěhotněla. „Marian byl u porodu, ale pupeční šňůru nestříhal,“ popisuje v rozhovoru pro eXtra.cz mladá maminka, kterou lidé odsuzují i za to, že nezvládala výchovu dcery. „Po natáčení Výměny se to ale změnilo. Malé se více věnuji a už jí tak často nedávám na zadek,“ tvrdí Iva s tím, že už ani na sociální síti Facebook netráví denně hodiny času, ale více pečuje o dceru a domov. „Uklízím dvakrát denně,“ říká.

Jejich první sex proběhl těsně po oslavě Iviných patnáctých narozenin a šlo prý o romantiku. „Koukali jsme na televizi a říkal jsem jí, jestli by jí nevadilo, jestli bychom se spolu třeba vyspali a ona řekla, že neví,“ popsal nám Marian první milování s Ivou, která svůj sexuální život započala ve velmi brzkém věku. „Bylo mi jedenáct, když jsem se poprvé vyspala s klukem. On mě ale donutil,“ svěřila se.

Iva věří, že s téměř o 30 let starším Marianem jí manželství vydrží celý život. „Budu s ním až do konce,“ je přesvědčená dívka, která si v životě musela projít opravdu těžkými momenty.

Oba redaktorovi eXtra.cz v rozhovoru prozradili další pikantnosti z jejich života. Kolik měla Iva celkem sexuálních partnerů? Plánují druhé dítě? Jak dlouho trval Marianovi nejdelší vztah a kolikátá je Iva jeho partnerka? To a mnohem více dozvíte už ve středu na webu eXtra.cz.

Související články

Další články