Skupina žen, která si říká The Hybrid Baby Community, tvrdí, že má děti s mimozemšťany. Děti žijí na kosmických lodích se svými otci a matky se s nimi nevídají. Ženy z komunity jsou nejen jsou nadšené ze své plodnosti, ale dokonce tvrdí, že jejich sexuální zážitky jsou přímo nadpozemské a zažívají doslova nejlepší sex ve svém životě.

Dle komunity mimozemšťané sklízejí jejich DNA, aby jej mohli nakombinovat se svým a vytvořit tak speciální, lépe vyvinutý druh. Samotné oplodnění pak probíhá buď inseminací, nebo přímo sexem.

Bývalá marketingová ředitelka Bridget Nielson a designérka videoher Aluna Verse, zakladatelky komunity, tvrdí, že mají dohromady 13 dětí s mimozemšťany. Bohužel ke svým tvrzením nemají přímé důkazy, ale jak samy tvrdí, jsou oplodňovány pouze matky, které si to přejí. Bridget sama ve svém věku 27 let údajně dala vzniknout 10 hybridním dětem.

Své sexuální zážitky popisují jako syrový, nespoutaný sex, zbavený všech bariér. Bridget vypověděla, že při jejím prvním sexuálním styku s mimozemšťanem seděla ve třídě plné lidí. Najednou se prý vedle ní objevil zelený tvor, který ji okamžitě sexuálně nažhavil. Sex se odehrál před zraky ostatních studentů, kteří považovali Bridget za blázna.

Některé ženy z komunity tvrdí, že mají za svůj život dokonce více než deset dětí. Bohužel je však nikdy nemohou vidět. Komunita věří, že na světě existuje na tisíce žen, které mají děti s mimozemskými civilizacemi a ani o tom nevědí.

Bridget i ostatní matky jsou mnohdy nuceny rozvázat vztahy se svými přáteli a rodinami, kteří je kvůli jejich tvrzení zavrhují. „Normální“ vztahy s ostatními pozemšťany jsou tedy pro ně téměř nemyslitelné. Bridget sama tvrdí, že jiné vztahy nepotřebuje. Její zkušenosti ji změnily, soustředí se pouze na svou plodnost.

Odběr plodu Bridget popisuje tak, že zahlédla mimozemskou loď a zároveň pocítila bolest v oblasti vaječníků. Podle ní je vědecky dokázáno, že u žen existují takzvané stavy falešného těhotenství. Ty dle Bridget odpovídají faktu, že takové ženy mohou mít hybridní dítě.

Zakladatelky komunity si nyní plánují pořídit místo, kde všechny tyto matky mohou žít společně, na odlehlé pustině, kde je děti budou moct navštěvovat.

Od šedesátých let bylo hlášeno na sta tisíce případů oplodnění nebo únosu mimozemšťany. Někteří tvrdí, že byli zkoumáni, jiní si ze svých zážitků nic nepamatují a pak jsou tací, kteří s nimi přímo komunikují. Darryl Anka, američan, který tvrdí, že skrz jeho tělo komunikuje mimozemšťan Bashar, pořádá veřejné seance, kde jeho mimozemskému příteli lidé kladou otázky a Bashar na ně odpovídá pomocí Darrylovy tělesné schránky. Bashar je prý velice vtipný a sešlosti jsou velmi populární.