Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

První setkání synů Ivety Bartošové a Petra Sepéšiho: Artur a Petr se spolu vůbec nebavili

Artur Štaidl a Petr Belhocine se poprvé viděli naživo.
Zdroj: koláž: eXtra.cz, Foto: eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 25 fotografií
VZTAHY

Bylo to tak trochu symbolické, že na premiéře minisérie Iveta (Voyo) se poprvé v životě měli šanci vidět synové Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl (25) a Petr Belhocine (36), potomek Petra Sepéšiho (†25). Proč se přes rodiče vzdáleně spříznění ale nedali vůbec do řeči? To zjišťovali v terénu redaktoři eXtra.cz.

Artur Štaidl: Proč nemluvil se synem Sepéšiho

Mladý Artur Štaidl, který se jinak absolutně straní médií, přišel na premiéru třídílného seriálu Iveta do pražské Lucerny s výbornou náladou. Na rozdíl od tety Ivany Bartošové dorazil předním vchodem a překvapivě ochotně pózoval fotografům a úsměvy rozdával na všechny strany.

To Petr Belhocine měl za doprovod svou matku, bývalou přítelkyni zpěváka Petra Sepéšiho, nebyl ze zájmu médií dvakrát nadšený. „Nevyhledávám to. Už jsem ale trošku zvyklý, zato máma byla naštvaná, protože jsme po těch blescích pomalu neviděli,“ řekl eXtra.cz Petr.

A proč se nepokusil kontaktovat syna Ivety Bartošové, s kterým má přes otce tolik společného?

„S Arturem jsem nemluvil. Viděl jsem ho tam, ale k nějaké debatě tam nebyla ani příležitost. Trošku jsem se tam i stranil, nikoho jsem nevyhledával. Ve chvíli, kdy bych přišel pozdravit Artura, tak by se na nás sesypali fotografové a o to já nestojím,“ vysvětlil nám.

Ivana Bartošová plakala

Ivana přišla zadním vchodem a zůstávala v ústraní v prostorách, kam nepovolaní nesměli. I do promítacího sálu se přemístila až ve chvíli, kdy už všichni byli na svých místech, a na balkoně si přisedla k synovci.

Oba seriál sledovali pozorně. Ve chvíli, kdy se na scéně objevil herec a hudebník Ondřej Brzobohatý v roli jeho otce Ladislava Štaidla, se Artur usmál. Podoba byla totiž až překvapující. Ivana zase v průběhu promítání párkrát uronila slzu.

Artur Štaidl nespěchal pryč ani po promítání. Byl středem pozornosti, dál se fotil s režisérem nebo představiteli hlavních rolí. Jinak to měl syn expřítele jeho matky. „Hned po konci třetího dílu jsem musel domů. Stejně jsem se dostal do postele až ve dvě ráno a za tři hodiny jsem vstával. Chovám jesetery a ryby nepočkají, až se milostivě vyspím,“ dodal syn Petra Sepéšiho.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy