Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První rozhovor o nemanželské dceři a střídavé péči: Snažím se vše dohnat, přiznal eXtra.cz Martin Čermák

+ Dalších 5 fotografií

Není čas ztrácet čas. Tak tímto motem se řídí zdá se i benjamínek mezi moderátory Televizních novin Martin Čermák. S krásnou kytaristkou Simonou Šteruskou randí sice necelé dva roky, už ale spolu plánují svatbu a v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že se nebrání ani dětem. A nejen to. Dokonce si spolu před časem pořídili dům za Prahou. Martin navíc podle svých slov poprvé v životě promluvil o své nemanželské dceři, kterou má ve střídavé péči. 

Když potkáte tu pravou, poznáte to. To je i případ Martina Čermáka. Ten nás totiž během rozhovoru překvapil, že si s kytaristkou Simonou, se kterou je teprve rok a půl, stihl koupit na hypotéku dům za Prahou.

Nový život v novém domě

“Koupili jsme si domeček. Máme zahradu, bazén. V uvozovkách idylku. Dům máme s partnerkou. Ona odtamtud pochází. Je to její rodné město. Vraceli jsme se k ní domů. Ona to tam zná. Má tam rodiče, sousedi přes plot jsou její nejlepší kamarádi,” prozradil nám Čermák a dodal, že domem to rozhodně nekončí.

“Je to vážný se vším všudy. Máme společnou hypotéku, bavíme se o dětech, plánujeme svatbu. Je to na této cestě,” objasnil nám moderátor Televizních novin, který sám uznává, že jsou s partnerkou spolu stále krátce.

První slova o svatbě

“Jsme spolu rok a půl. Ten dům jsme si kupovali po devíti měsících. Víme, že to sedí. Chvilku jsme spolu bydleli, řekli jsme si, že to funguje, a šli jsme do toho,” popsal nám Čermák, kterého jsme se také zeptali na jeho nemanželskou dceru, jejíž existenci před lety odhalil autor tohoto textu, který v té době psal pro expres.cz.

Jak dneska šestiletá Ellin vychází s jeho současnou partnerkou? “Mají spolu krásný vztah. Navzájem se milují. Simona má ráda Ellinku, Ellinka má moc ráda Simonu,” říká Čermák, který má to štěstí, že se s maminkou své dcerky, se kterou nikdy nebyl ve vážném vztahu, domluvil na střídavé péči.

Dceru má ve střídavé péči

“Ten týden, kdy máme Ellinku u sebe, tak se to snažím vše dohnat. Dávám jí veškerou lásku, kterou v sobě mám. A věnuji jí veškerý čas. Když ji máme u sebe, tak se podle toho snažím přizpůsobit i práci. Věnuji jí sto procent svého času a zároveň se ji snažím nerozmazlovat. Být láskyplný a zároveň jí dávat příklad. Snažím se v tom najít balanc,” popsal Čermák s tím, že netuší, zda se mu to daří dceru nerozmazlovat.

Ačkoliv si před lety nechával dělat testy otcovství, nyní je jisté, že malá slavného tatínka nezapře. “Vzhledově je mi velmi podobná. Má moje uši. Hodně v ní vidím sebe,” dodal Martin, který promluvil i o vztahu s maminkou své dcery.

“Máme spolu normální vztah. I s jejím partnerem. Na všem se domlouváme bez soudů,” uzavřel Čermák, kterého jsme se zeptali i na jeho vztah s moderátorskou kolegyní Veronikou Petruchovou. Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy