Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První role Jiřího Pomeje (†54): Všimli jste si ho jako rekruta v pohádce S čerty nejsou žerty?

+ Dalších 31 fotografií
V úterý zasáhla fanoušky a kamarády zpráva o úmrtí herce a filmového producenta Jiřího Pomeje (†54). Po umělci na tomto světě zůstala památka ve formě snímků, ve kterých se zpočátku ujímal jen malých rolí, aby se postupně vypracoval k větším. Málokdo však ví, že jeho první role byla ve snímku S čerty nejsou žerty. Všimli jste si ho tam?

Zesnulý Jiří Pomeje (†54) tu po sobě dcerce Aničce zanechal krásnou památku. Až bude větší, bude si ho moci připomínat pomocí snímků, které natočil. Obzvlášť v období svátků jí bude tatínek vždy nablízku díky malé roličce v pohádce S čerty nejsou žerty.

Když Petr Nárožný přijde do hospody verbovat nové vojáky, Jiří coby zcela opilý mladík mu podepíše lejstro. I díky této roli, která bylo pro Jiřího zcela první, se z umělce stal úspěšný herec a filmový producent, jehož kariéru bohužel ukončila rakovina hrtanu, která se později rozšířila i do kostí a která se mu stala osudnou.

Související články

Další články