Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První Řepkovo prohlášení z vězení: Erbová mě podrazila, Bahenskému a Gulašimu držím palce

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Tomáši Řepkovi (45) pomalu končí už třetí měsíc z trestu, který si odpykává ve vězení v Plzni na Borech. Ze své cely nyní redakci eXtra.cz poslal písemně odpovědi na otázky, které naše čtenáře nejvíc zajímají. A nešetřil v nich ani exmanželku Vlaďku Erbovou (38). Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Tomášem Řepkou.

Tomáš Řepka v rozhovoru mimo jiné vyjadřuje podporu svému předchůdci Zdeňku Bahenskému (33) a posledního partnera Erbové Michala Gulašiho a jeho rodinné příslušníky vyzval, aby také promluvili.

PRVNÍ ČÁST ROZHOVORU S ŘEPKOU NAJDETE ZDE

Tomáši Řepko (45), za mřížemi má člověk hodně času přemýšlet o tom, co ho tam dostalo. Co vám podle vašeho názoru nejvíc ublížilo, že jste na čas skončil tam, kde nyní jste?

„Hlavní vinu nesu především já. A taky za chybu pykám. A vím to. Respektuji rozhodnutí. Obklopil jsem se konkrétními lidmi, kterým jsem věřil a kteří mě podrazili a snažili se několik let dostat mě tam, kde teď právě jsem. Jednou z nich, kterým na tom záleželo nejvíc, je moje bývalá žena Vladimíra Erbová.

Doneslo se mi, že se vyjádřil i Zdeněk Bahenský. Vyjadřuju mu tímto podporu, vím, jak Erbová manipuluje a o co jí ve skutečnosti jde, aby děti nenáviděly svoje táty. Sám jsem byl svědkem (a bylo to mockrát), když u předávání její a jeho dcery asistovala policie. Tento člověk žít v klidu neumí a bez médií už vůbec ne. Ale jsem rád, že se karta obrací.

Doufám a věřím, že v pubertě to všechno prohlédne i můj syn, protože to pro něj bude záchrana. Snad se přidá i její expřítel Gulaši, jeho sestra nebo maminka a podpoří Zdeňka. Doufám, že jednou najde Gulaši sílu.

I tady se mi pár jedinců směje, co jsem si to vzal a že jsem se musel zbláznit. Je tady pár lidí z Mostu a taky mají nedobrou zkušenost. Vím, jak této osobě dělá dobře mediální zájem, proto o ní dál mluvit nechci. Karma to řeší za mě. Největším mým trestem je, že s ní mám syna.“

Minulost

O předchozích vztazích se ale bývalý reprezentační obránce nepřímo zmínil i v pasáži, v níž popisoval, kdo všechno se mu ozývá do vězení:

„Píše mi hodně lidí, který jsou v podobný situaci, jsou ale mnohem víc na dně než já, který se s tím vším i díky sportu umí vypořádat. Navíc já tohle jako dno nevnímám. Na něm jsem už byl a vypadalo to jinak. Týkalo se to mýho předchozího života, kdy si všichni mysleli, že musím být šťastnej, ale já nežil, jak jsem chtěl, a šťastnej jsem nebyl. Změna přišla až mnohem později a nejšťastnější jsem byl za poslední dva roky. Mít vedle sebe parťáka a lidi, který vás mají rádi bez podmínek, jen proto, že jste, jakej jste, je to nejlepší, co se vám může stát. A to, kde teď jsem, je pro mě spíš vysvobození než trest. Končí tím veškerý problémy a já se cítím silnější, než jsem byl. Až tady mi hodně věcí došlo a vím, co je opravdu důležitý. Musím taky všem poděkovat za podporu, dopisů je hrozně moc a já nejsem typ na dopisování. I tenhle rozhovor mi dává zabrat a píšu ho několik dnů. Všechny věci ale čtu a vážím si toho, co píšete.“

Slova o parazitech

Kdo vás drží nejvíc nad vodou? Chodí vás pravidelně navštěvovat přítelkyně Kateřina Kristelová (39)?

„Nad vodou mě drží Kačka. Moje žena. Patří jí za to můj obrovskej dík. Je strašně hodná a díky ní chci všechno zvládnout. Část veřejnosti si především kvůli konkrétním lidem, médiím a jejich zhovadilý snaze myslí, že může za to, kde jsem a že se na mně nějakým způsobem podepsala, nebo že se mě snad snažila zničit. Je to největší blud a debilita, kterou jsem si kdy přečetl. Jsem tu za věc, která s mojí partnerkou nemá a nikdy neměla nic společnýho. Je to největší křivda, která je na mně a na ní páchaná!!!.

Na nás budou chtít vždycky divný existence parazitovat a jednu dobu to vypadalo, že můžeme za všechno na světě, za daně, za válku, za jakýkoliv nepokoje ve světě i za to, že umírají pandy v džungli. :-) Docela bych to rád někomu přenechal, ať si taky užije. Ale každej dělá, co umí, a můj životní příběh bude vždycky přitahovat lidi. Všichni si o mým životě rádi čtou, než aby žili ten svůj. Holt českej národ - když zdechne koza mně, tak sousedovi musí zdechnout dvě. :-).

O tom, v jakým kontaktu jsme a jak často si voláme a vídáme se, nechci mluvit. Soukromí si už skoro tři roky hlídáme a nebudeme na tom nic měnit.“

Reakci Vlaďky Erbové na Řepkova slova najdete zde

Co Tomáš Řepka plánuje udělat jako první, až vyjde za bránu vězení? Za kým nejdřív pojede, co provede? Jaký ho čeká život? Další část exkluzivního rozhovoru s uvězněným fotbalistou čtěte již brzy na eXtra.cz!

PRVNÍ ČÁST ROZHOVORU, V NÍŽ TOMÁŠ HOVOŘÍ O PODMÍNKÁCH ZA MŘÍŽEMI, NALEZNETE ZDE

Související články

Další články