Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

První reakce Žilkové na útok Martiny Holomáčové. A přiznala pozastavený rozvod se Stropnickým

Veronika se vyjádřila k Martině Holomáčové.
Zdroj: Herminapress.cz/Se souhlasem Martiny Holomáčové/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 11 fotografií
Vyjádření

Stále ještě manželka aktuálního partnera Veroniky Žilkové Josefa Holomáče Martina opět promluvila. A ve svém dlouhosáhlém prohlášení, které zaslala i do redakce eXtra.cz, nejenže oblíbenou herečku nařkla ze lži, ale navíc oznámila, že její rozvod se slavným rockerem bude muset řešit sám papež František. Žilková jí nezůstala nic dlužná. Navíc přiznala, že sama má s Martinem Stropnickým pozastavené rozvodové řízení. 

Už to vypadalo, že mají Josef Holomáč a jeho stále ještě manželka Martina jasno ve vztazích. A to i s ohledem na to, že slavný rocker nejenže s Veronikou Žilkovou strávil vánoční svátky, ale po úmrtí její milované maminky Olgy ji vzal na několik dní k moři, aby před pohřbem přišla na jiné myšlenky.

Jenom necelý týden poté, co musela Veronika Žilková pochovat milovanou maminku, přišel do větších médií Česka email právě od Martiny Holomáčové, ve kterém novináře informovala o aktuálním stavu svého manželství.

“Naše manželství bylo uzavřeno církevní formou a proto v návaznosti na civilní rozvod bude podána žádost na zrušení manželského svazku k Arcidiecéznímu církevnímu soudu v Praze. Tato žádost bude po prošetření následně adresována papeži do Vatikánu. Jelikož naše manželství bylo bezdětné, je velká pravděpodobnost, že naše manželství bude anulováno,” píše Martina Holomáčová ve svém emailu, který došel i do redakce eXtra.cz, ve kterém se znovu vyjádřila k tomu, jak se o vztahu svého muže a jeho aktuální partnerky dozvěděla.

“Dále podotýkám, že o intimním vztahu mého manžela s paní Žilkovou jsem se dozvěděla až z médií, respektive z sms od svých přátel. Můj manžel nepovažoval za důležité, mě o něm předem informovat. První zmínka z jeho strany o tom, že se chce nechat rozvést, padla až v září loňského roku,” říká ve zprávě Holomáčová, která nově informovala, že žádost o rozvod je již podaná.

Žilková stále řeší opatrovnictví

“Chtěla bych informovat o tom, že dne 6. ledna 2023 byla podána žádost o rozvod mé osoby Martiny Holomáčové a mého manžela Josefa Holomáče. Rozvodové řízení je počínaje tímto dnem oficiálně zahájené. Tuto informaci je možné si ověřit u obvodního soudu pro Praha 6, Na Míčánkách, Praha 10,” zní v emailu dále.

“Nezrušený církevní sňatek mám 39 let s tátou Agáty,” podivila se se na dálku argumentům své zdánlivé sokyně Žilková, která Holomáčové podle svých slov lehce závidí. “Zatímco její rozvod se řeší, můj, který můj manžel podal v polovině srpna, je pozastavený. A bude, dokud nevyřešíme opatrovnictví nad nezletilým dítětem, které spolu máme,” sdělila nám Žilková. Paradoxem je, že soud o střídavou péči o jejich tehdy šestnáctiletou dceru měl proběhnout právě loni v srpnu. Soud se ale odročil právě proto, že Stropnický nečekaně podal žádost o rozvod.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy