Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

První reakce na nový seriál Co ste hasiči: Petr Rychlý nadchl fenomenálním nakrknutím

V seriálu Co ste hasiči hraje jednu z hlavních rolí Petr Rychlý.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
reakce

Diváci dnes měli možnost vidět první díl nového seriálu televize Nova - Co ste hasiči, ve kterém září Petr Rychlý, Václav Kopta nebo Jana Bernášková. První díl, který nese název Hořící pták sklidil rozporuplné reakce. Lidé pějí samou chválu zejména na herecký výkon Rychlého, jiní ovšem také komentují, že ve své roli působí jako za trest.

Seriál Co ste hasiči se odehrává na venkově a humorně nechává nahlédnout do sousedského života obyvatel vesnice Horní. V centru děje je místní hasičská jednotka a její přímočarý velitel Petr, kterého ztvárnil Petr Rychlý, jež kompletně změnil image a v seriálu hraje pořádného chlapa. Hlavní ženskou roli získala půvabná herečka Jana Bernášková.

Rozporuplné reakce diváků

První díl s názvem Hořící pták spatřil světlo světa a diváci jsou ze seriálu zejména nadšení. Nejvíce si vychvalují herecký výkon Petra Rychlého. "Petr byl vždycky v seriálech horká hlava, hraje suprově, takový nas*ání někdo jen tak nezahraje," okomentoval jeden z diváků, se kterým mnoho dalších souhlasí.

"Výborný seriál a skvělé obsazení, moc se mi líbí," komentují další.

Ovšem se našli i diváci, kterým se první díl seriálu příliš nelíbil. "Petr Rychlý je výborný herec, ale toho hasiče mu nevěřím. Ve své roli působí jako za trest, protože byl odejit z kamenického špitálu a něčím se živit musí. Hudba je vysoce rušivá, iritující. Chybí tomu návaznost, spád, vtip, dialogy jsou těžkopádné, nudné," napsala jedna z divaček.

"Ačkoliv je to od začátku seriál prezentovaný jako komedie, tak je to zatím takové těžko zařaditelné. Humor nic, drama nic, romantika nic... Zatím pro mě dost nijaké," dodávají další.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy