Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

První reakce na Love Island: To je nábor do péčka, nebo co?! komentují diváci

Love Island
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
reakce

První díl žhavé reality show Love Island měl v televizi Nova svou premiéru. Pod dohledem kamer se do vily zavřela skupina mladých a krásných lidí, kteří si užívají nejen krásného počasí, ale zejména hledají ve vile lásku svého života, kterou mohou získat společně s milionovou výhrou. Diváci, kteří premiérový díl 19. září sledovali, vyhodnotili reality show jako všeobecnou zvrhlost, jiní vydrželi koukat pár minut a zejména se opřeli nehezkými slovy do výběru soutěžících.  "To je nábor do péčka, nebo co?!"

Na televizních obrazovkách mohli diváci zkouknout první díl reality show Love Island, kde si skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života.

Na konci se navíc někdo dočká milionové výhry, kterou ovšem nezíská jen tak, takže je jasné, že jakmile jde o miliony, tak bude o zábavu postaráno. Diváci mohou sledovat, jak se v "přímém přenosu" lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou ale vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit.

První reakce: Zvrhlost, parodie, ale také chvála

V reality show se objevilo deset mladých a krásných soutěžících, a to v poměru pět krásek na pět svalovců, kteří v první epizodě vytvořili pět párů, a to pouze pomocí fyzické přitažlivost. Nyní dojde na bližší seznamování.

A co na premiérový díl první diváci? Show ohodnotili zejména jako jednu velkou zvrhlost. "To je nábor do péčka, nebo co?!" hodnotí první diváci soutěžící.

"Proč jsou všichni svlečení jakože láska podle vzhledu v luxusu za mega výhru? No to bude určitě mega láska. Jedna husa vedle druhé zatím. Už teď ty chlapy lituji, i když do takového kýče může jít jen exot, který by věřil, že získá ty 2 miliony a s nějakou husou," komentují první diváci, kteří se koukali déle než pět minut. "To už se dnes nejde seznámit normálně. To je zase trapárna proboha," píší další.

Dle pár diváků bylo špatné i ozvučení. "Když si na Aliexpressu objednáš Too hot to handle a přijde ti tohle. To ozvučení a porty si řeší soutěžící sami, v rámci odměny, že? Protože tohle by i na Šlágru zvládli lépe."

Ovšem se našli i tací, kterým se Love Island líbil. "Právě jsem viděl 1. díl a je to pecka. Tyhle show jsou prostě udělaný pro mládež a starší generace tohle nepochopí. Díl byl zábavnej, slečny sympatický a všichni dobře zakončili první díl. Na to, že je to český, tak je to určitě ta z těch lepších reality show, která se dá srovnávat s těma ze zahraničí, které mají stejný námět, pokud teda zapomeneme na věci po technické stránce."

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy