Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

První reakce Moniky Bagárové po porodu: Pláč a slova o rychlém narození Rumie

První reakce Moniky Bagárové po porodu: Pláč a slova o rychlém narození Rumie
Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
dcera
Monika Bagárová (25) asi hodně lidí překvapila tím, že o něco dřív, než byl termín porodu, na svět přivedla rozkošnou dceru Rumiu. Šťastná maminka už krátce po porodu komunikovala. Co o nejkrásnějším zážitku života řekla?

Pláč do telefonu

Bylo jasné, že na novináře si zatím Monika Bagárová (25) čas neudělá, na své nejbližší ale ano. A mezi ty, které zná už jedenáct let od SuperStar, patří i Markétka Konvičková a Jan Bendig.

"Monička je asi trošku vyčerpaná, ale zavolaly jsme si. Buleli jsme všichni. Říkala, že jsou v pořádku, malá je zdravá a že jde odpočívat,“ řekla eXtra.cz Markéta Konvičková

Dojetí

"Pro mě je to hrozně dojemné. S Monikou jsme všechno prožívaly společně, neustále jsme na telefonu. Včera jsem byla v Praze, tak jsem si ještě s malinkou vykládala přes bříško a dnes už je na světě. Vím, že termín byl později, tak jsem chtěla Moniku a malou ještě pozdravit, ráno už mi ale pípla na mobilu tahle šťastná zpráva. Má zkrátka květnovou krásku,“ raduje se Markéta, která obě přijede navštívit hned příští týden.

Strach o Moniku

"S Monikou jsme mluvili, byla nadšená, krásně to zvládla. Ještě večer jsem se za ni modlil, měl jsem o ni obrovský strach. Prožíval jsem to s ní úplně od začátku. Mám obrovskou radost! Ona sama je spokojená, že to měla rychle za sebou, že tam je s ní Mach a že je dcera zdravá. Už se strašně těším, až budu plnit povinnosti strejdy a pomáhat Monice. Bydlíme hned vedle sebe, tak se budeme určitě vídat hodně často,“ rozplývá se Jan Bendig (26).

"Mluvili jsme spolu krátce, poslal jsem ji brzy odpočívat, má za sebou náročné chvíle. K večeru si zavoláme ještě jednou a pořádně to probereme,“ dodal kolega Bagárové ze SuperStar.

Monice Bagárové zatím k šťastné životní události na Instagramu popřálo už čtvrt milionu lidí.

Související články

Další články