Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

První reakce Jordana Haje na flirt Emmy Smetany s mladým Trojanem: Rázný vzkaz

První reakce Jordana Haje na flirt Emmy Smetany s mladým Trojanem: Rázný vzkaz
Zdroj: Profimedia.cz/Expres.cz
+ Dalších 6 fotografií
noční flirt
Noční flirtovací eskapáda Emmy Smetany (32) s Josefem Trojanem (19) po premiéře megafilmu Šarlatán jistě nenechala klidným moderátorčina partnera Jordana Haje (31). Letmé doteky, objímání, držení kolem pasu nebo dlouhé pohledy do očí. Takhle řádila Emma pod rouškou noci na jedné z pražských ulic s mladičkým Trojanem. Její partner Jordan, se kterým je přes deset let, si ale rázně stojí za svým. Co si o celé vyhrocené situaci myslí?

Velkolepou premiéru filmu Šarlatán si nenechala ujít řada českých herců a známých osobností, mezi kterými nechyběla ani Emma Smetana (32) nebo hlavní hvězda filmu Josef Trojan. Po skončení premiéry se oba dva rozhodli pro malou procházku, která nebyla bez odezvy.

Mladý Trojan nejdříve moderátorce galantně půjčil sako a nakonec se dvojice neubránila letmému flirtování. Sedli si na parapet výlohy, kde si Trojan o Emmu opřel hlavu, políbil jí koleno, přitulil se k ní a následně sympatickou Emmu objal.

Ani jeden z nich netušil, že dlouholetý přítel Emmy Smetany Jordan Haj, se kterým má zpěvačka dceru Lennon, přispěchal pro svoji partnerku do Lucerny. Partneři se ovšem jen těsně minuli a když Jordan Emmu uvnitř nenašel, rozhodl se v dobré náladě po 45 minutách odejít.

Snímky věkově rozdílné dvojice mohou vypadat jakkoliv, ale skutečnost může být úplně jiná. O tom je koneckonců přesvědčen i Emmin partner, který se vyjádřil pro deník Blesk. "Je to nesmysl," řekl stroze a své polovičce dál plně důvěřuje.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy