Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

První reakce Alžběty II. na slova Meghan a Harryho: Jsme smutní, budeme to řešit

Královna Alžběta
Zdroj: Profimedia.cz
Kauza kolem Meghan Markle (39), jejího manžela prince Harryho (37) a britskou královskou rodinou se začíná vyhrocovat. Britská královna Alžběta II. (94) totiž zareagovala na nedávnou kritiku, která zazněla z úst právě Meghan. A královna to rozhodně nenechá jen tak a rodina plánuje vše v soukromí vyřešit.

O tom, co řekli Meghan Markle a princ Harry u Oprah Winfrey mluví celý svět. Meghan se totiž nebála prozradit některé pikantní detaily ze života v britské královské rodině a princ Harry se k ní přidal.

Kromě slov o rasismu zaznělo také například to, že se Meghan nepohodla s Kate Middleton. A měla toho na srdci opravdu mnoho, protože život v britské královské rodině nebyl tak jednoduchý, jak se mohlo zdát. Harry se vyjádřil o špatném vztahu s otcem a bratrem a také o tom, jak se v rodině cítil.

Královna to nenechá být

Buckinghamský palác však tento rozhovor nenechal bez odezvy. Od královské rodiny zaznělo podle britské deníku The Mirror oficiální vyjádření. "Celá rodina je smutná, když už ví, jak byly pro Harryho a Meghan poslední roky náročné. Budou se řešit vyřčené problémy s rasou a, ačkoliv se některé vzpomínky liší, vše se vší vážností vyřeší rodina to v soukromí. Harry, Meghan a Archie budou navždy milovaní členové rodiny," zní od královny Alžběty II.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy