Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

První proměna z nové řady Tváře: Leona Machálková jako Whoopi Goldberg!

Mazec!
+ Další 4 fotografie
V sobotu večer uvidí diváci první díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. O jednu z neskutečných proměn se postará zpěvačka Leona Machálková, která ztvární herečku a zpěvačku Whoopi Goldberg.

„Inspirovala jsem se videoklipem, lépe řečeno scénou z filmu Sestra v akci. Akorát mi v kostýmu bylo trochu horko, ale tým byl výborný, takže je radost tady dělat,“ prozradila Leona Machálková. Maska Whoopi vyžadovala velké množství silikonu a dokonalý nástřik pokožky. Poté sehraný tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou vytvořil pro Leonu perfektní chrup a dokonalá maska byla na světě.

Kromě Leony Machálkové diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jana Maxiána, Jitku Boho a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články