Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

První projekce LOVEní hlásí vyprodáno: Ester Geislerová je nová Bridget Jones!

+ Dalších 30 fotografií
úspěch
Praha – vyprodáno, Ostrava – vyprodáno, Hradec – vyprodáno. Speciální předpremiéry nové komedie LOVEní s Jakubem Prachařem a Ester Geislerovou hlásí nebývalý zájem a zcela naplněné sály. A není se čemu divit, už jen trailer nalákal diváky na skvělou podívanou!

Multikina CineStar i další kina pořádají v předpremiéře promítání romantické komedie LOVEní, projekce pro ženy probíhají dva dny před oficiálním uvedením do kin. Kdo by chtěl nový film od autora Snowboarďáků Karla Janáka vidět dříve než ostatní, má už teď smůlu. Vstupenky totiž nejsou a ten, kdo se chce pobavit i dojmout u filmu o lásce a seznamování, musí jít do kina až v první jarní den 21. března.

O filmu se začíná hovořit jako o české Bridget Jones, LOVEní totiž slibuje stejně zábavu jako romantiku a ženu v nesnázích. Hlavní hrdince uteče ženich přímo od oltáře a následně na ni čekají eskapády a katastrofy při snaze najít novou lásku a toho opravdu pravého. Pomáhá jí zkušená kamarádka, založí luxusní profil na internetové seznamce a vrhají se do randění naslepo.

V hlavních rolích září Ester Geislerová, Jakub Prachař, Martin Písařík nebo živelná slovenská komička Evelyn Kramerová.

Mohlo by vás zajímat

Další články