Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

První problém Agáty Hanychové v Like House: Brečela jsem, cítím se jak mimozemšťan

Agáta Hanychová přiznala, že se ve vile cítí jako mimozemšťan.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
like house 2

Druhá řada Like House 2 představí novou partu influencerů v čele s Agátou Hanychovou (36), která si již s novými spolubydlícími pobyla pár dní ve vile. První dny ale nebyly pro Agátu vůbec snadné, naopak šokující a přiznává svůj první problém. Dle svých slov si již pobrečela a připadá si, jak z jiného vesmíru, protože mladším influencerům zkrátka nerozumí. "Myslela jsem si, že to bude mnohem jednodušší," svěřila se.

V reality show Like House 2 se k nové partě influencerů přidala také modelka a moderátorka Agáta Hanychová, která během prvních dnů ve vile zažila šok. Dokonce se ostatním soutěžícím přiznala, že si již pobrečela. "Brečela jsem, protože vám nerozumím, té vaší mluvě a slovům."

Své pocity popsala Agáta detailně ve zpovědnici. "Mám problém s komunikací s ostatními… Mluví takovou anglicko-českou-moravštino-tiktokeřinou a občas jim nerozumím a jsem z toho trochu ztracená. Je to těžké, myslela jsem si, že to bude mnohem jednoduší. Poprosila jsem ostatní, jestli mi můžou občas ta slova vysvětlit a od té doby mi pomáhají."

Připadám si jak mimozemšťan

Také ostatní ujistila, že ač je starší a v mediálním světě více známá, tak rozhodně oproti ostatním nemá žádné výhody.

"Soutěžící si asi myslí, že mám nějaké výhody, třeba protože jsem starší nebo vím víc informací, ale tak to není, mám stejné informace jako oni a naopak si myslím, že to mám těžší. Oni se mezi sebou nějakým způsobem znají. Úkoly, které tady děláme jsou z jejich světa. Přijdu si tady, jak mimozemšťan," dodala Agáta.

Like House 2 startuje na novém kanále Prima Show v pondělí 25. října v 18.10!

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem Like House 2 NIGHT SHOW. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje Pavel Nosek. Noční show bude vysílat kanál Prima Show každý všední den ve 22.00.

Související články

Další články