Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

První přiznání vztahu: Zonyga vedle Vondráčkové potvrdil, že už není sám

+ Dalších 19 fotografií
láska
Spekulovalo se o jejich vztahu a teď přišlo první přiznání. Tomáš Zonyga, který přibližně dva měsíce je největším kamarádem Lucie Vondráčkové, se kterou tráví mimořádně hodně času, přiznal, že je zadaný. Ale jeho partnerkou prý není kamarádka Lucie.

Lucie nedávno vztah se Zonygou vysvětlovala. „Se Zonym jsme kamarádi a známe se dva měsíce. Kluci dělali v Kanadě parkour a já se snažila jim ten přechod do Česka co nejvíce usnadnit. Chodit bychom spolu nemohli, věkový rozdíl, který je mezi námi, je pro mě osobně nepřekonatelný. Ale říkáme si cokoliv,“ tvrdila zpěvačka, že mezi ní a Zonygou panuje jen kamarádství.

Jenže času spolu tráví tolik, že tomu chtěl málokdo uvěřit. Až teď se pro Blesk Zonyga vyjádřil a uvedl, jak to ve skutečnosti s jeho partnerským životem je. "Jsem na holky, a dokonce jsem opět ve vztahu. Ale rozhodně ne s Lucií!“ odhalil pravdu o lásce Tomáš Zonyga, který se ještě před pár dny vyjadřoval o tom, že nikdo se ho nezeptal, jestli se mu náhodou nelíbí stejné pohlaví. Teď udělal za spekulacemi tlustou čáru.

Mohlo by vás zajímat

Další články