Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Přímý přenos SuperStar přinesl návrat finalistů první řady. Někdo musel z kola ven

SuperStar 2021: Zazpívali účastníci první řady
Zdroj: Se souhlasem Šárky Vaňkové
+ Další 4 fotografie
pěvecká show

Prvním ze čtyř přímých přenosů dnes začala na TV Nova finálová část pěvecké soutěže SuperStar. Moderování se ujala zpěvačka Ewa Farna a večer byl ve znamení společného návratu finalistů první řady na jeviště. Na závěr přenosu musel soutěž jeden účastník opustit.

Pěvecká soutěž SuperStar pokračovala v neděli večer prvním ze čtyř přímých finálových přenosů. Ten moderovala zpěvačka Ewa Farna a nutno říci že jí role sedla. "Režisér pořadu má zálibu v těhotenských výstřizích, proto dnes moderuju já," uvedla se vtipem hned v úvodu přenosu.

Nikita dojala sál

Hned poté však do smíchu příliš nebylo. To, když se loučila soutěžící Nikita Machytková kvůli vážnému onemocnění její maminky. Střihla si tak alespoň poslední song a dojala porotu i diváky. „Maminka je vážně nemocná, její stav se zhoršil, měla bych být s ní. Prožíváme náročné období, ale dnes jsem ještě ráda, že je tady se mnou. Bylo to ohromné období pro mě. S hudbou nekončím,“ uvedla Nikita. "Strašně moc tě obdivuju, dodala jí sil porotkyně Monika Bagárová.

Pak už se show rozjela naplno. Porotce nadchli především sympatická brunetka Elizabeth Kopecká s rockovějším výstupem a vystoupení Adama Pavlovčina, který šel svojí originální cestou, která se od ostatních soutěžících lišila. Vybral si pomalou skladbu a během vystoupení se stihl převléci do jiného kostýmu.

Finalisté první řady společně zazpívali

Zlatým hřebem večera pak bylo vystoupení finalistů první řady české SuperStar po sedmnácti letech. Vidět jsme tak mohli například Sámera Issu, Šárku Vaňkovou nebo Juliána Záhorovského, kteří společně zazpívali song Veď mě dál. Chyběla však tehdejší vítězka Aneta Langerová a také Petra Páchová.

Na závěr večera musel jeden z účastníků soutěž opustit. Po napínavém rozhodnutí Farna nakonec oznámila, že v SuperStar končí Filip Svoboda a v dalších živých přenosech ho tak už neuvidíme.


Související články

Další články