Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

První práce Meghan Markle: Královské povinnosti vyměnila za účast v reality show

První práce Meghan Markle: Královské povinnosti vyměnila za účast v reality show
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
vévodkyně
Meghan Markle (38) nelení a snaží se dostát svých slov. Společně s princem Harrym (35) prohlásili, že si na živobytí chtějí vydělávat sami. První krok měla podle plátku New York Post vévodkyně učinit podepsáním smlouvy s platformou Netflix, kde má vystupovat jako speciální host v reality show o druhých svatbách.

Meghan Markle by se podle zahraničních médií měla stát jednou z pravidelně se objevujících tváří v reality show I Do, Redo. Té se účastní páry, které již mají svatbu za sebou, ale byla tak katastrofální, že se rozhodly pro nový obřad.

Práci měla Meghan domluvit její dlouholetá nejlepší přítelkyně Jessica Mulroney, která pořad uvádí. Jedna série má mít celkem deset epizod a ačkoliv se Meghan nemá objevovat ve všech, bude pravidelným hostem.

Rozvedená vévodkyně

Meghan Markle má za sebou dvě svatby, i když ne v takovém smyslu, v jakém je budou mít účastníci show. Ještě jako herečka měla v letech 2011-2013 za manžela Trevora Engelsona, se kterým se vzhledem k velkým neshodám rozvedla. Druhou svatbu uspořádala až s princem Harrym

Pozdvižení v královské rodině

Informace o Meghanině účasti v reality show, ještě na tak velké a sledované platformě, jakou je Netflix, královskou rodinu údajně rozzuřila. Když totiž královna Alžběta II. dala svému vnukovi a jeho ženě povolení k úniku z královského světa, nepočítala s tím, že by se vévodkyně vrátila ke kariéře na televizních obrazovkách.

Už před několika týdny se na světlo světa dostaly informace, že Meghan Markle propůjčí svůj hlas společnosti Disney. Zatím není známo, o jaký projekt se jedná, faktem ale je, že obyčejný dabing nikoho v královské rodině nenaštval. Body navíc si vévodkyně připsala i za to, že svůj honorář za tuto činnost věnuje na účet organizace Elephants Without Borders, která chrání slony před pytláky.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy