Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

První porozchodové Vánoce: Mašlíková a Reinders slavili Štědrý den jako rodina

I po rozchodu Mašlíková a Reinders slavili Vánoce jako rodina.
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Dalších 7 fotografií
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (38) nám před časem sdělila, že se s manželem Andrém Reindersem už doma nepotkávají. Přesto ale nemohli ochudit svého synka o společné Vánoce. Rodiče sice mezi sebou dobrý vztah nemají, ale před synem rozhodně k hádkám nedochází.

Slavit Vánoce jako pár, když pár v podstatě netvoříte, je těžké. Ale pro ratolesti se rodiče vždycky obětují. Hana Mašlíková a André Reinders jsou oficiálně stále manželé, jako partneři se ale rozhodně neberou. To jim však nezabránilo, aby pro synka Andrease nepřichystali pohádkové Vánoce. Moderátorka sice Andrého doma už jako partnera nevídá, jako otec však jede Reinders na plné obrátky.

"Udělat Andreaskovi krásné Vánoce, i když jsme už jen rodiče. Úkol splněn na výbornou," napsala si Hanka k fotce.

"Je pravda, že André bydlí už nějakou dobu na jiné adrese, ale za malým chodí denně. Rozhodně to není tak, že bych ho nepustila přes práh domu. Před synem se nehádáme. Mezi námi dvěma to moc dobré není, ale dokud jsme neposlali rozvodové papíry, tak určitě šanci k urovnání manželství nezahazuji," prozradila nedávno modelka redakci eXtra.

Manželskou krizi možná neustáli, jako rodiče však stále fungují perfektně. Možná, že se časem i mezi nimi vše projasní a zase se k sobě vrátí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy