Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

První porotce SuperStar Ondřej Soukup zarůstá jak Boubín: Před smrtí si pěstuju číro, hlásí

Ondřej Soukup radikálně změnil image.
Zdroj: Profimedia/Martin Procházka, eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Nová image

Známý český skladatel filmové hudby, porotce první SuperStar a hitmaker Ondřej Soukup (70), který stojí za mnohými známými písněmi tuzemských hudebních interpretů a dal vzniknout i řadě muzikálů, šokoval radikální změnou image! Víme, kdo za tím stojí! K odhalení došlo na tiskové konferenci k muzikálu Láska je láska.

Kohout nebude!

Na tiskové konferenci k muzikálu Láska je láska, který by se měl v dubnu příštího roku dočkat obnovené premiéry, samozřejmě nechyběl ani autor hudby Ondřej Soukup se svou bývalou manželkou textařkou Gábinou Osvaldovou (68). Hudebník a porotce legendární první SuperStar, jehož charakteristický sestřih „na koleno“ se po dekády nezměnil, si zřejmě našel nového vlasového stylistu. V Divadle Lucie Bílé se totiž objevil s legrační šošolkou na hlavě připomínající pelichajícího kohouta.

Děti chtěly, abych si nechal narůst číro, takže si to nechávám kvůli dětem. Ono je to takový pěkný mít číro před smrtí,“ pobavil nás svým černým humorem matador hudebního průmyslu a se smíchem dodal, že kohouta si tužit neplánuje, protože mu vlasový porost končí nad temenem.

Výhodou je, že pokud mu jeho dvě ratolesti Ondřej a Rebeka, které má skladatel se zpěvačkou Lucií Šoralovou (44), plánují číro obarvit, nebudou na tatínkovy šediny muset použít odbarvovač na vlasy.

Konflikt je urovnán!

Svár, který v červnu letošního roku vznikl po třicetileté spolupráci mezi skladatelem a zpěvačkou Lucií Bílou, je snad již urovnán. Stálice našeho hudebního nebe nesouhlasila s vydáním společného alba, které si Ondřej Soukup nadělil k sedmdesátinám. Na otázku, zda se s Luckou udobřili, nám někdejší porotce SuperStar odpověděl: „Ale no jistě! Milujeme se, vraždíme se, tak je to přece normální, ne?“

Související články

Další články